886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Pufa Ottoman Round

Wynajem mebli biurowych Jelenia góra

W naszej ofercie wypożyczalni mebli eventowych nie mogło zabraknąć pufy w kształcie walca. Jej podłużny kształt pozwala na utrzymanie harmonii wizualnej, dzięki czemu przy drobnych przesunięciach puf przez gości, wszystko będzie wyglądało jak by dopiero co było perfekcyjnie rozmieszczone.

Zalety eko-skóry

Wykorzystanie wyselekcjonowanej eko-skóry do produkcji tych puf, gwarantuje wygodę i wspaniały efekt wizualny. Eko-skóra kiedyś uznawana za tandetę dziś jest nie mal identyczna jak skóra zwierzęca,a dzięki wielu latach udoskonalania jest materiałem bardzo elastycznym i wytrzymałym. Dzisiejsza eko-skóra może być wykonana w zasadzie każdym kolorze i fakturze. A co bardzo istotne żadne zwierze nie ucierpi przy jej produkcji.

Wygoda na wysokim poziomie

Mimo nie wielkich rozmiarom puf z naszej oferty wynajmu mebli eventowych, charakteryzuje je wygoda na najwyższym poziomie. Dzięki wspomnianej wyżej eko-skórze i dobrej jakości wypełnieniu pufy te są lekkie niczym piórko, a i ich kształt pozwala na bardzo proste zagospodarowanie miejscem. Wspaniale komponują się z innymi pufami, stolikami barowymi czy też koktajlowymi.

Warianty kolorystyczne:

Wynajem mebli biurowych ŁódźWynajem mebli biurowych Jelenia góra

Wymiary

Średnica: 45cm Wysokość: 45cm