886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Pufa Ottoman ¼, kiedy chcesz przyjąć wielu gości

Wynajem mebli eventowych katowice

Pufa Ottoman ¼ przeznaczona jest dla osób, którym zależy na stworzeniu jak największej przestrzeni przeznaczonej dla swoich gości. Jej kształt to ćwierć koła. Wymiary idealnie pasują do innych puf z serii Ottoman, co pozwoli ci na stworzenie z nich kształtu elipsy, na przykład wokół stolika.

Dobrze dopasowana pufa

Pufa Ottoman ¼ jest również pokryta skórą ekologiczną, dzięki czemu jest praktyczna w użytkowaniu. Kolor biały jest najbardziej ponadczasowy i uniwersalny. A więc dopasujesz ją do każdego typu wnętrza, za każdym razem zyskując tę samą, niesamowitą jakość. Eliptyczny kształt jest nowoczesny, znakomicie odnajdzie się we wnętrzu klubu. Z drugiej strony, prosta forma pasuje także na inne okazje, a zestawienie pufy Ottoman ¼ z innymi propozycjami z serii Ottoman sprawiają, że możesz stworzyć naprawdę dowolnie wykreowaną przestrzeń służącą wypoczynkowi, czy napiciu się jakiegoś napoju. Wynajem stołów Warszawa to doskonały sposób na uzupełnienie eventu w stoliki, na których znajdzie się miejsce na jakiś napój, dokumenty czy lampkę. Pamiętaj, że wykorzystując naszą propozycję mebli eventowych w Warszawie, dopasujesz akcesoria do konkretnego typu imprezy jaką organizujesz. Posiadamy swoje oddziały w wielu miastach całej Polski, dzięki czemu koszty transportu odpowiednich mebli są niższe. Przekonaj się, że dzięki naszej jakości uzyskasz idealne wyposażenie na swój event.

Wynajem mebli eventowych warszawaWynajem mebli eventowych wrocław

Wygoda użytkowania

Pufa Ottoman ¼ to mebel uniwersalny, ale także wygodny w użytkowaniu. Do jej stworzenia wykorzystano piankę wysokiej jakości, dlatego możesz mieć pewność, że każdy gość siedzący na niej będzie czuł się komfortowo. Jeżeli dodać do tego jeszcze wysokiej jakości obicie, masz pewność, że propozycja jest naprawdę przeznaczona dla osób ceniących sobie wysoką jakość. Przyjrzyj się dokładnie i zobacz, jak elegancko prezentuje się cała seria Ottoman. Wypożyczalnia mebli Wrocław poleca także inne nasze pufy z asortymentu. Z pewnością będziesz chciał wykorzystać ją przy naprawdę wielu okazjach. To dobrze, ponieważ te produkty za każdym razem wyglądają świetnie i dodają wnętrzu naprawdę dużego powiewu świeżości.

Wynajem mebli eventowych warszawaWynajem mebli eventowych warszawaWynajem mebli eventowych warszawaWynajem mebli eventowych warszawa

Wymiary

Szerokość: 130cm Głębokość: 45cm Wysokość: 45cm