886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Sofa Chesterfield w kolorze białym lub czarnym

 

wynajem namiotow ŁódźElegancka sofa dwuosobowa wykonana ze skóry ekologicznej. Dostępna w kolorze białym lub czarnym, przez co możesz dostosować ją do kolorystyki i stylu wnętrza. Bogactwo jej formy wzbogaci każde pomieszczenie i pozwoli ci rozkoszować się jego wyglądem.

Black/white – sofa w dwóch odsłonach

Sofę Chesterfield proponujmy naszym klientom w kolorze czarnym lub białym. Dzięki temu ten model jest bardziej uniwersalny. Gwarantujemy, że każda z tych propozycji jest tak samo wygodna i tak samo dobrze sprawdzi się zarówno w poczekalni, biurze jak również salonie. Oferta naszej wypożyczalni mebli eventowych jest na tyle szeroka, że każdy odnajdzie tu model dla siebie. W związku z oczekiwaniami naszych klientów, postanowiliśmy do asortymentu wprowadzić również tę propozycję pięknie wyglądającej kanapy. Wiemy, że niektóre typy eventów wymagają odpowiedniej oprawy. Należy do nich na przykład zorganizowanie kącika kawowego ze stolikiem. Tam właśnie goście mogą oddać się spokojnej rozmowie, mogą również zadać nieco bardziej szczegółowe pytania. Jeżeli organizujesz event taki jak targi, powinieneś zdawać sobie sprawę, iż odwiedzający cię ludzie mogą być już nieco zmęczeni, a więc miło jest przygotować dla nich miejsce odpoczynku, w którym można spokojnie usiąść i napić się jakiegoś napoju. Także poczekalnia jest takim miejscem, gdzie dobrze jest ustawić wygodną kanapę. Trzeba przyznać, że sofa Chesterfield wygląda naprawdę imponującą. Tapicerskie guzy nadają jej wygląd retro. Dodatkowo kolor biały lub czarny sprawiają, że ten masywny mebel prezentuje się bardzo stylowo.

wypożyczalnia krzeseł katowicewypożyczalnia krzeseł warszawa

Skóra ekologiczna wygląda najlepiej

Wykorzystanie skóry ekologicznej dobrze sprawdza się w miejscach, w których przewija się więcej osób. Pamiętaj, że taki produkt jest dużo łatwiej utrzymać w należytej czystości niż normalne, tapicerowane meble. Wystarczy przetarcie czystą szmatką, by powierzchnia do siedzenia na nowo wyglądała bardzo dobrze. To jeden z hitów wypożyczalni krzeseł Poznań, więc ty także przekonaj się dlaczego tyle ludzi decyduje się właśnie na ten model. Z nami usiądziesz naprawdę wygodnie.

wypożyczalnia krzeseł wrocławwypożyczalnia krzeseł krakówwypożyczalnia krzeseł poznańwypożyczalnia krzeseł Jelenia góra

Wymiary

Szerokość: 160cm Głębokość: 88cm Wysokość: 78cm