886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Klasyczna sofa Classic – Wynajem Sof

Sofa Classic to dodatkowy element organizacji przestrzeni VIP, będący swoistą kropką nad i. Jej wykorzystanie sprawi, że całość nabierze stylowego charakteru i uzyskasz doskonały efekt końcowy, rodem z najlepszych klubów z całego świata. Przekonaj się, że ta niewielka kanapa jest naprawdę doskonałym pomysłem na aranżację przestrzeni.

Usiądź wygodnie! – Wynajem Sof

Jeżeli chcesz, by twoi goście, zwłaszcza VIP, poczuli się naprawdę dobrze, koniecznie wykorzystaj propozycję wypożyczalni stołów. W naszej ofercie znajdziesz również eleganckie sofy w różnych stylach. Model Classic z jednej strony wygląda bardzo klasycznie, ale z drugiej olśniewa wręcz swoją nowoczesnością. Przy jej projektowaniu skorzystano z ekoskóry, która tworzy ciekawy efekt finalny. Kolor biały z pewnością się wyróżnia. Przy odpowiednim oświetleniu będzie on wyglądał naprawdę imponująco. Jest przeznaczona dla wygodnego siedzenia trzech osób. W środku znajdują się sprężyny faliste, dzięki którym siedzi się na niej naprawdę wygodnie. Jej wymiary to: szerokość: 180cm, głębokość: 80cm, wysokość: 70cm, więc jest to model bardzo zgrabny, który idealnie uzupełni przestrzeń. Decydując się na tę propozycję, bardzo łatwo uzupełnisz ją o fotele, również dostępne w ramach wypożyczalni krzeseł Wrocław lub na przykład o stolik. Dzięki temu całość stworzy zamkniętą całość i doskonale uzupełni strefę VIP lub lounge. Pokaż przybyłym gościom, że naprawdę zależy ci na ich komforcie i zdecyduj się na najwyższą jakość produktu końcowego.

Wynajem mebli biurowych warszawa

Prosta elegancja

Elegancja wcale nie musi być wyszukana. Niejednokrotnie okazuje się, że to właśnie najprostsze rozwiązania są także tymi najbardziej efektownymi. Nie inaczej jest w przypadku sofy Classic. Jej konstrukcja nawiązuje do kostki, a więc pozwala na bardzo ciekawe zestawienie z innymi propozycjami przestrzennymi. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, to zaufaj doświadczeniu naszej wypożyczalni. W ofercie mamy tylko najbardziej sprawdzone modele, które przypadną do gustu każdej osobie zajmującej się organizacją eventu. To w końcu najwyższa jakość, którą widać już na pierwszy rzut oka.

Wymiary

Szerokość: 180cm Głębokość: 80cm Wysokość: 70cm