886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Sofa Helen, czyli pochwała prostoty

Sofa Helen to prosta, ponadczasowa konstrukcja. Na ramie wykonanej z metalu opiera się siedzisko pokryte wygodną tkaniną. Dwa dwuosobowa kanapa zajmuje niewiele miejsca, jest bardzo zgrabna i łatwo jest ją wcisnąć w każdą przestrzeń. Dzięki temu stanowi prawdziwą pochwałę prostoty.

Szara i powabna

Sofa Helen wykonana została z tkaniny bardzo dobrej jakości. Jej ciemnoszary kolor pasuje w zasadzie do wszystkiego, stanowiąc atrakcyjne uzupełnienie mebli w każdej stylistyce. Zdecydowanie pasują do niej szklane blaty i metalowe elementy wykończeniowe. Dzięki temu ta dwuosobowa sofa będzie dobrym elementem wykańczającym wystrój na przykład holu lub poczekalni. Goście będą mogli w niej wygodnie usiąść, a dzięki temu czas oczekiwania upłynie im zdecydowanie szybciej. Sprawdź sam, że tę sofę możesz połączyć z meblami w każdym kolorze i stylu, a efekt końcowy będzie za każdym razem tak samo doskonały. Proste boki sprawiają, że można ją ustawić w narożniku, nie tracąc przy okazji cennej przestrzeni na przykład niewielkiego korytarza. Jej wymiary to: szerokość: 119 cm, głębokość: 76 cm, wysokość: 69 cm. Jest to więc mebel bardzo zgrabny. Możesz do niej dostosować inne meble dostępne w ramach wynajmu mebli eventowych.

Wytrzymała konstrukcja

Cała konstrukcja tej kanapy została wykonana ze stali, co zapewnia wytrzymałość i stabilność. Do tego kanapa pokryta została tkaniną obiciową, która jest bardzo przyjemna w dotyku i miękka, a oprócz tego jest ona również odporna na pojawienie się na jej powierzchni plam. Dlatego można jej użyć przy organizacji różnego typu eventów nie martwiąc się, że w efekcie nie będzie ona spełniała swojej roli. Jej prostota i nowoczesność przypadnie do gustu każdemu, kto troszczy się o nawet najdrobniejszy element wizualny przygotowywanych przez siebie pomieszczeń. Oferta wypożyczalni krzeseł jest na tyle bogata, że sofa Helen także znajdzie dla siebie dobre towarzystwo.

Wymiary

Szerokość: 119cm Głębokość: 76cm Wysokość: 69cm