886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Sofa Le Corbusier – nawiązanie do klasyki – Wynajem Sof

Połączenie skóry ekologicznej i metalu daje naprawdę niesamowity efekt. Zgodnie z tym założeniem powstała dwuosobowa sofa Le Corbusier, która idealnie nadaje się na wszelkiego typu eventy. Przekonaj się o tym samodzielnie i pozwól sobie na wybór spośród szerokiego asortymentu mebli do wynajęcia.

Piękno to nie wszystko – Wynajem Sof

Dwuosobowa sofa Le Corbusuer wygląda naprawdę ładnie. A do tego ma również praktyczne funkcje. Czego więc chcieć więcej? Klasyczny projekt to prostopadłościan, proste boki oraz tylnie oparcie, a to wszystko oparte na metalowej ramie która sprawia, że całość wygląda jeszcze lepiej. Jeżeli chcesz na własne oczy sprawdzić, jak dobrze może wyglądać tak wybrana sofa, masz okazję ją wypożyczyć. Oferowana przez nas kolorystyka jest zarówno czarna, jak i biała, dzięki czemu najlepiej dostosujesz konkretną kanapę do wystroju swojego wnętrza. Dodatkowo pamiętaj, że tego typu kanapa świetnie będzie pasowała nawet do nowoczesnych miejsc. Dzięki temu możesz jej użyć również jeżeli organizujesz przyjęcie taneczne. Zmęczeni goście mogą mieć ochotę na chwilę relaksu na wygodnej kanapie. Postaw obok stoliki, a wówczas powstanie idealne miejsce do picia drinków i cieszenia się swoim towarzystwem.

Wynajem mebli eventowych warszawa

Le Corbusier dla miłośników historii sztuki

Jeżeli przyjrzysz się naszej kanapie dwuosobowej uważnie, odnajdziesz w jej projekcie nawiązania do propozycji modernistycznych. Są one celowe. Warto czerpać pomysły od najlepszych. Przekonaj się sam, że dobrze wykorzystując ten projekt stworzysz wnętrze w swoim, indywidualnym stylu. Kanapę taką możesz postawić nawet na środku pomieszczenia. Pięknie prezentuje się ona z każdej strony, dzięki czemu możesz stworzyć naprawdę ciekawą aranżację przestrzeni. Nasza propozycja to wykorzystanie sofy Le Corbusier w miejscu oddzielającym od siebie bar od parkietu do tańca. Tego typu kanapy możesz wykorzystać nawet w loży VIP. Jest ona na tyle elegancka, że będzie również tam dobrze wyglądała. Metalowe wykończenie dodaje jej tylko pazura, przez co wygląda współcześnie, estetycznie, świeżo – słowem perfekcyjnie.

Wymiary

Szerokość: 130cm Głębokość: 70cm Wysokość: 67cm