886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Sofa Line przeznaczona na ważne spotkania

Cały wygląd sofy Line jasno wskazuje na jej profesjonalizm. Czarne obicie z błyszczącej skóry ekologicznej i metalowe nóżki kojarzą się z gabinetem prezesa albo innym, ważnym miejscem w każdej firmie. Jeżeli zależy ci na osiągnięciu takiego efektu profesjonalizmu, koniecznie skorzystaj z propozycji wynajmu mebli eventowych.

Daj się zaskoczyć jakością

Jeżeli chodzi o profesjonalny, elegancki wygląd, ważna jest dbałość o każdy szczegół. Dlatego zaufaj ekspertom i wybierz wysokiej jakości meble z naszej kolekcji wypożyczalni mebli eventowych. Dzięki nim uda ci się wyczarować wymarzoną przestrzeń niezależnie od zewnętrznych okoliczności. Sofa Line ma wymiary 180x88x66cm, a więc pozwala na swobodne siedzenie dwóm osobom. Komfort został uzyskany przede wszystkim dzięki wykorzystaniu do jej produkcji materiałów wysokiej jakości. Chodzi przede wszystkim o dobór odpowiednich pianek, które ją wypełniają i które umożliwiają jednocześnie wygodne siedzenie, nie za miękkie, ale równocześnie nie bardzo sztywne. Dzięki temu każdy spośród twoich gości zyska wygodne podparcie, które doda mu pewności siebie. Elegancki, minimalistyczny wygląd tej propozycji bardzo dobrze komponuje się z prostym stolikiem kawowym, na przykład ze szklanym blatem. Zdecydowanie lepiej sofa Line sprawdzi się w przypadku nowoczesnych, biurowych wnętrz, w których nie ma miejsca na nadmierne ozdoby.

Najmocniejszy punkt wejścia

Sofa Line przyciąga do siebie spojrzenia. Jej surowy charakter możesz nieco zmienić, dobierając do pary któryś foteli z kolekcji wypożyczalni krzeseł Wrocław. W ten sposób przełamiesz monochromatyzm i zyskasz naprawdę ciekawą aranżację wnętrz. Już nie tylko wygoda, ale również perfekcyjny wygląd staną się wyróżnikami propozycji sofy Line. Sprawdź wszystkie nasze propozycje, a być może uda ci się dobrać coś odpowiedniego dla ciebie i twojego wnętrza. Coś, co podkreśli twoją niezależność, a jednocześnie przypadnie do gustu każdemu spośród gości. Przekonaj się samodzielnie, że dobry projekt i unikalny design to podstawa, na której można zbudować najwyższą jakość każdego produktu. Właśnie to ci oferujemy.

Warianty Kolorystyczne:

Wymiary

Szerokość: 180cm Głębokość: 88cm Wysokość: 66cm