886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Sofa Round – nowoczesność na okrągło

A gdyby tak zrezygnować z kącików z kanapami, a miejsce relaksu przenieść na środek sali? Nie wiesz co z tego wyjdzie? Sprawdź propozycję sofy Round.

Dwanaście osób na jednym meblu

Zastanawiasz się jak dwanaście osób może zmieścić się na jednej kanapie. Odpowiedzi wydają się być dwie: albo jest ona bardzo duża, albo goście siedzą naprawdę niewygodnie. Na szczęście jest jeszcze trzecia możliwość, jaką jest sofa Round. Jej innowacyjność polega na tym, że jest ona całkowicie okrągła. Dzięki temu doskonale wygląda na środku sali, a jednocześnie może na niej całkowicie komfortowo usiąść aż 12 osób. Proponujemy ten model w kolorze białym, który z pewnością będzie pasował do wystroju twojego wnętrza. Jeżeli jeszcze się wahasz, pozwól że dodamy, iż sofa rozkłada się do poszczególnych elementów, dzięki czemu ani jej transport, ani przechowywanie, ani tym bardziej wniesienie na salę nie jest kłopotliwe. O niewielkiej ilości dużych mebli można to powiedzieć, prawda? Jeżeli chcesz przekonać się, jak będzie ona wyglądała na twoim klubowym evencie, dzięki wypożyczalni mebli eventowych możesz się przekonać. Przetestuj jej możliwości, a już nigdy nie będziesz chciał skorzystać z innej.

Więcej miejsca dla każdego

Środek tej kanapy po złożeniu jej poszczególnych elementów pozostaje pusty. Dzięki temu możesz tę przestrzeń wykorzystać, umieszczając tam na przykład kolorowe lasery, podświetlenie lub jakiś element dekoracyjny. Całość będzie wyglądała fenomenalnie. Nowocześnie, a jednocześnie nowatorsko. A może masz swoje własne pomysły na wykorzystanie sofy Round na swoim evencie? Koniecznie wciel je w życie. To w końcu od ciebie zależy w jaki sposób będzie wyglądało to przyjęcie. Jeżeli chcesz ją bardzo wyeksponować, ustaw ją na środku i podświetl. Gwarantujemy, że chętnie skorzystają z niej wszyscy goście, którzy już nieco zmęczyli podczas trwania przyjęcia. Sofa Round to doskonałe miejsce do wypoczynku, ponieważ jest wygodna i przestronna, a jej usytuowanie nie każe tracić z oczu parkietu i bawiących się na nim osób.

Wymiary

Szerokość: 300cm Głębokość: 175cm Wysokość: 90cm