886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Dyspenser do mleka – jeżeli dbasz o każdy element

Wynajem mebli Łódź

Organizacja spotkania dla większej ilości osób to duży stres, zwłaszcza jeżeli ma ono formalny, oficjalny charakter. W końcu oprócz skorzystania z usług wypożyczalni mebli eventowych Warszawa, musisz także samodzielnie opracować każdy szczegół. Na szczęście nasza oferta wychodzi naprzeciw twoim potrzebom.

Przygotuj się na wszystko

Czym właściwie jest dyspenser do mleka? To elegancki pojemnik, który pozwala na precyzyjne odmierzenie właściwej dla siebie ilości mleka, które ma się ochotę dolać do kawy lub wypić oddzielnie. To rozwiązanie wszędzie tam, gdzie planujesz umieszczenie stolika kawowego. Pasuje doskonale na przykład do ekspresów do kawy (wówczas mleko można sobie spienić, by uzyskać piankę). Warto również zauważyć, że dyspenser prezentuje się estetycznie. Ma kształt metalowej bańki, przypominającą te używane niegdyś do mleka. Kranik pozwala na dokładne odmierzenie żądanej ilości. Można skorzystać z jednorazowych śmietanek. Ale jest to dużo mniej estetyczne, a już na pewno mniej wygodne. Dyspenser pozwala na wybranie konkretnie takiej ilości mleka, na jaką gość ma ochotę i nie stwarza konieczności poszukiwania śmietnika na puste opakowania. Dyspenser to konieczne uzupełnienie kącika kawowego na weselach, przyjęciach, konferencjach, rautach, prezentacjach, słowem wszędzie tam, gdzie masz ochotę przyjąć swoich gości czymś ciepłym do picia. Dyspenser zniweluje potrzebę posiadania dużej obsługi kelnerskiej, ponieważ goście będą mieli możliwość przygotowania napojów dla siebie samodzielnie. Jeden taki pojemnik jest odpowiedni nawet na kilkadziesiąt zaproszonych osób. Wypróbuj go, a już nigdy nie będziesz sobie wyobrażał innego.

Unikalny wygląd

Wygląd metalowego dyspensera jest unikalny, z pewnością przykuje on wzrok i nie będzie stwarzał wątpliwości co do swojego przeznaczenia. Prosta konstrukcja jest banalna w obsłudze. Jeżeli z kranika pociekłyby resztki płynu, na dole umieszczono specjalną kratkę, której zadaniem jest zbieranie resztek. To wygląda elegancko i eliminuje ryzyko pojawienia się plam na obrusie. Możesz z czystym sumieniem wykorzystać ten dyspenser nawet na najbardziej eleganckim przyjęciu. Z pewnością nie popsuje on dobrego wrażenia.