886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Dzbanek, który pasuje do wszystkich szklanek

Wypożyczalnia mebli biurowych wrocław

Jeżeli wybrałeś już szkło do napojów, konieczny jest również dzbanek, w którym te napoje będą przechowywane. Nasz propozycja to prosty dzbanek ze szkła o pojemności 1,5 litra. Dzięki niemu każdy będzie mógł sięgnąć po estetycznie podaną wodę lub sok owocowy.

Koniec z plastikiem, niech żyje szkło!

Plastikowe butelki z napojami na stołach nie wyglądają zbyt elegancko, a często nawet psują efekt kompozycyjny całości. Jeżeli sala przyjęcia jest elegancka, to koniecznie skorzystaj z bardzo estetycznych, chociaż prostych dzbanków szklanych. W nich każdy wybrany przez ciebie napój będzie dobrze się prezentował, a obsługa kelnerska z łatwością wymieni i uzupełni kończące się płyny. Wybierz kilka rodzajów napojów, w końcu nie wiesz jaki typ preferują zaproszeni przez ciebie goście. Dlatego najlepiej jest postawić kilka dzbanków z różną zawartością blisko siebie. Taka koncepcja pozwoli ci na swobodny dostęp każdego do konkretnego napoju. Dzbanki mają uniwersalny charakter, dlatego nie są one wyprodukowane z myślą o tylko jednym rodzaju zawartości. To ważne, ponieważ również wówczas oszczędzasz swój cenny czas, nie musząc zastanawiać się nad doborem szkła. Razem ze szklankami także pojawiającymi się w naszej ofercie, dzbanki tworzą spójną, bardzo ładnie wyglądającą całość.

Najlepszy sposób na wygodne podanie napojów

Woda z plasterkami cytryny i listkami mięty to ozdoba sama w sobie. Nic więc dziwnego, że pojawia się ona przy okazji każdej propozycji wykorzystywanej w ramach dekoracji stołu. W tym celu idealnie sprawdzą się dzbanki z oferty wypożyczalni mebli eventowych. Będą one na stole wyglądały bardzo elegancko, w końcu szkło sprawdza się w każdej sytuacji. Jeżeli tylko dobierzesz do nich podobne dodatki, twój stół będzie się jednolicie komponował, a to zawsze powoduje, że jest on najbardziej przyjazny dla gości. Stawiając na proste naczynia, możesz dodatkowo wybrać kolorowe serwetki lub kwiaty. Wówczas takie barwne kompozycje nie będą się gryzły, a zaproponowana przez ciebie całość wyglądać będzie niezwykle ładnie. To propozycja dla każdego, kto ceni sobie dobry styl.