886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Kociołek do zup, by wygodnie podgrzać jedzenie

Wypożyczalnia mebli eventowych Łódź

Coraz większą popularnością cieszą się imprezy w plenerze, czyli takie w trakcie trwania których nie ma się ciągłego dostępu do kuchni. W takich sytuacjach należy skorzystać w propozycji wyposażenia cateringowego, dostępnego w ramach wynajmu mebli eventowych. Dzięki tym urządzeniom przygotowane wcześniej potrawy będą ciągle ciepłe i pełne aromatu.

Najlepsze naczynie na gorącą zupę

Zupa to element przyjęcia, które obowiązkowo pojawia się w menu, zwłaszcza w polskiej rzeczywistości. Jeżeli także planujesz podanie tego dania na swoim przyjęciu plenerowym, niezbędny będzie ci kociołek do zup. Ten w naszej ofercie ma pojemność aż 10 litrów, co pozwoli ci na przygotowanie wspaniałej potrawy dla wielu gości. Niezależnie od tego, jaki rodzaj zupy planujesz podać, czy będzie to lżejszy krem, czy na przykład cięższy gulasz, dzięki skorzystaniu ze specjalistycznego naczynia, twoja potrawa zawsze będzie prezentowała się znakomicie i z pewnością rozgrzeje gości w chłodniejsze popołudnie. Elektryczny kociołek wygląda bardzo ładnie, dlatego z przyjemnością umieścisz go w bardziej widocznym miejscu. Wystarczy przygotować stół z tym garnkiem oraz zastawą, a goście podczas mniej formalnych spotkań będą mogli obsłużyć się sami, co dla ciebie oznacza zniwelowanie kosztów obsługi. Kilka tego typu kociołków przyda się podczas organizacji imprezy masowej.

Najwyższa jakość przez cały czas

Kociołek elektryczny pozwala na przygotowanie potrawy najwyższej jakości, która przez cały czas będzie cieszyła wszystkich tym samym smakiem. Metal, z którego wykonano to naczynie, zapobiega przypaleniu się potrawy, a tym samym gwarantuje zachowanie wszystkich właściwości smakowych i odżywczych zawartych w podanej przyprawie. Kawałki mięsa będą soczyste, a warzywa nie rozgotują się. Pojemnik dba o zachowanie najlepszej temperatury wewnątrz, by ciepłe danie było po prostu ciepłe i parujące, a nie bez przerwy się gotowało, niszcząc przy okazji swój naturalny smak. Przekonaj się sam, że wypożyczalnia mebli i jej bogata oferta przygotowana została właśnie z myślą o tobie.