886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Dwustopniowa patera – kiedy masz naprawdę dużo do podania

Wypożyczalnia mebli eventowych Łódź

Szklana patera zawsze wygląda bardzo efektownie. Jeżeli tobie także zależy na osiągnięciu takiego efektu, wykorzystaj pomysł jakim jest skorzystanie z dwustopniowej patery. To elegancki gadżet który przyda się, jeżeli planujesz podać swoim gościom większe ilości słodkich smakołyków.

Bogactwo wyboru

Szklana patera posiada dwa talerze do podawania produktów. Dzięki temu możesz w ramach jednego naczynia zaproponować dwa różne typy wypieków, a goście będą mogli samodzielnie podjąć decyzję o wyborze konkretnego gatunku. Przekonaj się o tym samodzielnie. Propozycja naszej patery to szkło hartowane zestawione z metalową nóżką. Dzięki temu zyskasz wspaniałą przestrzeń, która wygląda bardzo elegancko i z pewnością przyciągnie do siebie spojrzenia. Wypróbuj sam propozycję, która została dla ciebie przygotowana przez naszą firmę, zajmującą się wynajmem mebli eventowych.

Wyeksponowanie godne mistrzów

Żaden obiad i żadna kolacja nie mogą obyć się bez podania na jej zakończenia ciasta. To najlepsza forma zwieńczenia całości, dzięki czemu posiłek zyskuje całościową oprawę. Jeżeli również chcesz wykorzystać propozycję tego typu, spróbuj skorzystać z proponowanej przez nas dwustopniowej patery. To dzięki niej podasz wszelkiego typu słodkości w sposób, który z pewnością zachwyci gości. Taka patera jest wyższa, dzięki czemu łatwiej ci będzie odpowiednio zaprezentować podawane przysmaki. Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie, bo w końcu tak wszystko będzie smakowało jeszcze lepiej. Przekonaj się o tym osobiście! Jeżeli tylko masz na to ochotę i zakładasz przy okazji konieczność podania większej ilości deserów, zestaw tę dwustopniową paterę z innymi, które również są dostępne w naszej ofercie. Dzięki temu utworzysz prawdziwy słodki kącik, który spodoba się każdemu. Przekonaj się o tym osobiście! Dobra prezentacja przygotowanych przez ciebie smakołyków pozwoli ci na godne uczczenie całości spotkania. Goście poczują się docenieni, jeżeli tylko zadbasz o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Skorzystaj z gotowych propozycji wypożyczalni mebli eventowych. To twój pomysł na każdą okazję, która może stać się wyjątkową.