886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Patera na ciasto, by twoje wypieki miały godną oprawę

Wynajem mebli eventowych katowice

Podawanie ciasta na paterze jest najlepszym pomysłem na jego wyeksponowanie. Dzięki temu, twoje ciasto kusić będzie naprawdę ładnym wyglądem. Nasza propozycja należy do tych najbardziej uniwersalnych. Dzięki niej każdy z przyjemnością sięgnie po kawałek deseru.

Najładniej podane

Propozycja wypożyczalni mebli to nie tylko stoły, krzesła i inne elementy, ale także zastawa stołowa. W końcu to ona jest odpowiedzialna za najlepszą oprawę całego przyjęcia. Uzupełnij ją o paterę na ciasto. To prosty model wykonany ze szkła i metalowej nóżki. Dzięki temu będzie ona dobrze wyglądała zarówno na bardzo nowoczesnych przyjęciach we współczesnych wnętrzach w stylu loftu, jak również na eleganckich imprezach w najbardziej nobliwych miejscach. Jeżeli tylko zadbasz o ładne ułożenie pokrojonych wypieków, efekt końcowy z pewnością oczaruje wszystkich gości. Chcesz się o tym przekonać? W takim razie koniecznie wykorzystaj naszą paterę o prostej formie. Jej powierzchnia sprawia, że zmieści się na niej naprawdę sporo ciasta, a do tego pozostanie ono ładnie wyeksponowane. Wypożycz od razu kilka sztuk, by właściwie dobrać ilość produktów do liczby zaproszonych gości.

Patera na każdą okazję

Tego typu patera równie dobrze sprawdzi się podczas przyjęć stojących, w ramach których przygotowujesz samoobsługowy szwedzki stół. Jej kształt dobrze będzie harmonizował ze słodkim kącikiem, który przypadnie do gustu dużym i małym. Uniwersalność tego naczynia sprawia, że trudno wyobrazić sobie przyjęcie bez odpowiedniej patery. Wykorzystaj ją również ty! Będzie ona punktem, do którego chętnie sięgać będą wszyscy miłośnicy słodkości. Dzięki właściwemu wyeksponowaniu słodkich dodatków, to one będą stanowiły samoistną ozdobę całego stołu. Sprawdź jak wiele artykułów oferujemy w ramach wypożyczalni krzeseł i nie tylko. Dzięki naszym pomysłom nie będziesz musiał się już niczym więcej przejmować.