886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Patera trzystopniowa – jeżeli tylko chcesz pokazać naprawdę dużo

Wynajem mebli eventowych warszawa

W momencie organizowania uroczystej gali masz na głowę mnóstwo spraw do załatwienia. Pozwól sobie pomóc. Oferta wypożyczalni mebli eventowych Warszawa została przygotowana w taki sposób, byś ty miał bardziej swobodną głowę. Każdy z elementów naszej propozycji powstał, byś ty mógł cieszyć się doskonale zaplanowanym przyjęciem.

Mniej na głowie, więcej na talerzu

Meble eventowe mają wśród swoich propozycji także paterę składającą się z aż trzech talerzy. Każdy z nich wykonany został ze szkła hartowanego, dlatego są one bardzo odporne na ewentualne uszkodzenia, a do tego wyglądają wprost perfekcyjnie. Dodatkowym atutem jest metalowa nóżka, która nie tylko pięknie eksponuje ciasta i inne przekąski, ale także wytrzyma spory ciężar smakołyków. Nóżka przechodzi przez wszystkie poziomy talerzyków patery i jednocześnie jest ich zwieńczeniem, tworząc uchwyt wygodny w trakcie przenoszenia naczynia i umieszczania go w różnych miejscach stołu. Cała kompozycja będzie dobrze prezentowała się razem z zastawą, sztućcami oraz szklankami, które także najdziesz w naszej ofercie. Po prostu pozwól sobie pomóc i stwórzmy wspólnie idealną dekorację twojego stołu podczas przyjęcia. Patera składająca się z aż trzech talerzyków, więc pomieści jeszcze więcej. Dzięki temu goście mogą spróbować bardziej urozmaiconych potraw. Każdemu przypadnie to do gustu!

Prezentacja to podstawa

Patera składająca się z aż trzech poziomów to również większe możliwości jeżeli chodzi o właściwe zaprezentowanie potrawy. Górną część możesz wykorzystać na drobne kawałki owoców, środkową na babeczki, a położoną najniżej – na większe kawałki ciasta. Albo zrobić kompletnie inaczej. Za każdym razem osiągniesz inny efekt, a dodatkowo aż trzy poziomy dają ci więcej możliwości dla spełniania własnych pomysłów. Sprawdź w jaki praktyczny sposób wykorzystasz swoje pomysły dotyczące wykorzystania tej patery. Wszystko to sprawi, że twój stół w trakcie przyjęcia będzie wyglądał doskonale. Wypożyczalnia krzeseł zadba nie tylko o dobrej jakości meble, ale także zatroszczy się każdy drobiazg, który może być potrzebny w trakcie organizowanego eleganckiego obiadu lub kolacji.