886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Warnik elektryczny do podgrzewania wody

Wypożyczalnia mebli biurowych poznań

Organizacja eventów wręcz wymusza skorzystanie z menu dla gości. Tego typu przyjęcia rządzą się swoimi prawami, więc musisz być przygotowany na każdego typu ewentualność. Dlatego wśród naszej propozycji, oprócz oferty wypożyczalni krzeseł, nie mogło zabraknąć także sprzętu do cateringu. Można tutaj wyróżnić warnik do wody.

Wygodna w obsłudze konstrukcja

Konstrukcja warnika z naszych propozycji jest bardzo prosta. Jest to urządzenie jednościanowe, które jednocześnie posiada funkcję regulacji temperatury w przedziale między 30 a 100 stopni Celsjusza. To bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na dobór ciepłoty wody w zależności od potrzeb. Wskaźnik poziomu napełnienia to wygodna propozycja dla obsługi cateringowej, która pozwala na stosowne uzupełnienie objętości płynów w urządzeniu. Dzięki warnikowi twoi goście samodzielnie przygotują kawę i herbatę dla siebie. Taka forma podania tych napojów może być naprawdę estetyczna. Skorzystaj z naszej wypożyczalni stołów, by elegancko nakryć stół kawowy i umieścić na nim kubeczki lub filiżanki oraz pojemniki z kawą, herbatą i dodatkami. Przydatny może być obecny w naszej ofercie dyspenser do soków i do mleka. Pozwoli co on na znakomite zorganizowanie kącika do przygotowania ciepłych napojów, w którym nie jest potrzebny ciągły nadzór osoby z obsługi. Duża pojemność warnika sprawdzi się szczególnie, jeżeli organizujesz duże przyjęcie z licznym gronem przybyłych osób. Przekonaj się sam, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich.

Idealna temperatura wody

Każdy typ gorącego napoju wymaga nieco innej temperatury wody. Wiele osób preferuje wrzątek do kawy, natomiast zielona herbata wymaga nieco niższej temperatury wody. Dlatego możliwość regulacji poziomu stopni Celsjusza w warniku elektrycznym jest tak ważna. Bardzo szeroki zakres od 30 do 100 stopni dopasuje się do indywidualnych preferencji twoich gości. W ten sposób zostaniesz uznany za gospodarza, który dba o wszystkie kwestie, a zainteresowane osoby będą się mogły same obsłużyć w bardzo wygodny sposób. To sprawdzi się zawsze!