886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Wiaderko do lodu trzyma w ryzach temperaturę

Wynajem mebli biurowych kraków

Jeżeli chcesz dobrze zaprezentować się na firmowym bankiecie, który organizujesz, z pewnością zadbasz o swój dobry wygląd. Dlaczego nie przedstawić w taki sam sposób lodu, który ma zagościć na stołach? Stwórz dla niego idealny wygląd, korzystając z propozycji mebli eventowych do wynajmu.

Wypożyczalnia eventowa – gwarancja jakości i estetyki

Dobra oprawa to podstawa. Jeżeli chcesz, by twoi goście byli zachwyceni oprawą, którą im zaproponujesz, skorzystaj z propozycji jaką jest wykorzystanie wiaderka do lodu. Wystarczy wsypać do niego świeżo pobrane z zamrażarki lub dystrybutora lodu oraz wstawić butelki. Wszystko to razem będzie wyglądało bardzo uroczo, a do tego zadbasz w ten sposób o prawidłową temperaturę panującą w obrębie butelki. Metalowe wiaderko jest wygodne w użytkowaniu, a do tego wygląda po prostu estetycznie. Uchwyty po bokach dodają mu lekkości. To idealna pojemność do wygodnego przetrzymywania jednej, a nawet dwóch standardowych butelek na przykład z szampanem, wódką lub też innym rodzajem lodu, który potrzebuje intensywnego schłodzenia. Przekonaj się, że dzięki zanurzeniu szklanej butelki w kostkach lodu, uzyskasz idealną temperaturę. Dzięki niej twoje butelki będą zawsze chłodne, a dzięki temu nalany z nich lodu będzie wszystkim smakował. Zwłaszcza, jeżeli zadbasz o wybór dobrego gatunku. Król przyjęcia.

Najlepsze akcesoria eventowe na wynajem

Postawienie na stołach lodu w wiaderkach sprawia dobre pod względem estetyki wrażenie. Przekonaj się, że wykorzystując ten prosty trik, zyskasz pewność, że zaproponowany gościom napój będzie bardzo estetycznie podany. Nie trzeba będzie co chwila donosić schłodzone butelki lub co gorsza, zmuszać gości do picia zbyt ciepłych napojów. Wiaderko doskonale sobie z tym poradzi. Ustawienie go na każdym stole robi naprawdę dobre wrażenie. Jeżeli także chcesz się o tym przekonać, sprawdź jak nasza propozycja jednego z elementów możliwych do wynajęcia w ramach wypożyczalni mebli eventowych jest przygotowana właśnie dla ciebie. Dzięki naszej firmie będziesz miał przygotowany całościowy zestaw wszelkiego typu artykułów niezbędnych w toku przygotowywania twojego przyjęcia.