886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Hoker barowy 22 - Wynajem hokerów

Wynajem Hoker barowy 22 to doskonały wybór na eventy o luźniejszym charakterze, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach. Krzesło wyróżnia się eleganckim designem, solidnym wykonaniem oraz wygodnym, regulowanym siedziskiem. Jego stabilna konstrukcja i stylowy wygląd sprawiają, że jest chętnie wybierane przez organizatorów różnego rodzaju wydarzeń.

Wysokość całkowita: 64-82cm
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 37 cm

Dostawa w całej Polsce i Europie
Dostępne Kolory: Czarny

Zapytaj o Cenę

Wypożycz Hokery na eventy

Krzesła barowe w ostatnich latach przeszły ogromną rewolucję, a raczej ewolucję jeśli chodzi o wzornictwo, materiały z jakich są produkowane i oferowane dla Państwa, tylko dlatego, żeby dopasować się do otaczającej nas rzeczywistości, do coraz to nowszych technik produkcyjnych, nowych technologii materiałów i tworzyw sztucznych. Obserwujemy również wielorodność i nieograniczoną kreatywność jeśli chodzi o Państwa pomysły i propozycje wystroju czy to wnętrz naszych mieszkań i domów, ale także miejsc pracy, lokali i pomieszczeń użyteczności publicznej, aż po sale klubowe, lokale restauracyjne czy wnętrza kawiarniane lub barowe. Idąc z duchem czasu, nasza firma również nie pozostaje obojętna na teraźniejsze oczekiwania naszych klientów i wychodzi na przeciw wszelkim z możliwych gustom i wręcz fanaberiom - w pozytywnym tego słowa znaczeniu - uzupełniając nasze oferty wypożyczalnia mebli poznań w coraz to ciekawsze i nietuzinkowe propozycje.

 

Hoker, który umili czas każdej imprezy eventowej

Jeżeli chcą Państwo zorganizować spotkanie dla przyjaciół, bądź spotkanie, które ma mieć bardziej luźny charakter to z pewnością zainteresuje Państwa proponowany przez nas model krzesła barowego Hoker 22. Jak sama nazwa wskazuje to jest propozycja do wykorzystania przede wszystkim w lokalach, gdzie znajdują się duże bary, czy lady, ale i również wysokie stoliki - bo przy takich meblach nasz hoker będzie prezentować się najlepiej. Hoker ma nowoczesny dizajn, wykonane jest bardzo solidnie z doskonałego tworzywa. Okrągłe, głębokie, dopasowane anatomicznie siedzisko posiada bardzo interesujące oparcie, co w tego typu krzesłach jest nie takie oczywiste i chętnie wynajmowane w naszej wypożyczalni krzeseł. Oparcie nie jest wysokie, umieszczone jest mniej więcej do wysokości lędźwi, co z pewnością jest przyjemne i relaksujące siedząc przez dłuższy czas i wpływa na komfort uczestnictwa w spotkaniu. Krzesło stoi na jednej, metalicznej nodze, bardzo estetycznie wykonanej, zamocowanej na dole do okrągłej podstawy, szerokiej i stabilnej co gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Pod siedziskiem znajduje się dosyć istotny szczegół, a mianowicie regulacja wysokości siedzenia. Mechanizm pneumatyczny uruchamiamy za pomocą małej rączki, doskonałe rozwiązanie i bardzo uniwersalne - każdy Państa gość indywidualnie może dopasować wysokość krzesła do swoich potrzeb i oczekiwań. Prezentowany model przeznaczony jest głównie do pomieszczeń zamkniętych, ale ale i równie dobrze spełni swoją rolę na otwartych eventach, w plenerze pod warunkiem, że będzie utwardzona i równa powierzchnia.

Wypożyczalnia mebli biurowych wrocławWypożyczalnia mebli biurowych krakówWypożyczalnia mebli biurowych poznań

Podobne produkty: