886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Hoker PP18 Biały to jasne zasady – Wynajem krzeseł

Wypożyczalnia mebli biurowych poznań

Biel to kolor najbardziej uniwersalny. Można ją zastosować we wnętrzach urządzonych w różnym stylu i niemal wszędzie będzie prezentowała się idealnie. Także ponadczasowa biel naniesiona na nowoczesną formę hokera, to propozycja z najwyższej półki i dla każdego.

Miejsce siedzące dla wszystkich – Wynajem krzeseł

Podczas przygotowania przebiegu konkretnego eventu, niezależnie czy będzie to wieczór panieński, czy biznesowe spotkanie, należy przygotować odpowiednią ilość miejsc siedzących. Nierzadko nie posiadamy dostatecznej ilości takich mebli w stosunku do liczby gości. Na szczęście w takich momentach pojawia się możliwość skorzystania z usług wypożyczalni mebli eventowych w Warszawie i nie tylko. Jednym z elementów naszej oferty są wygodne hokery barowe wykonane z białego materiału sztucznego. Połączenie plastikowych elementów z chromowaną nóżką z pneumatyczną regulacją wysokości, daje wspaniały efekt finalny.

Wypożyczalnia mebli biurowych Jelenia góraWypożyczalnia mebli biurowych ŁódźWynajem mebli biurowych katowiceWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych wrocławWynajem mebli biurowych wrocławWynajem mebli biurowych wrocław

Idealny uczestnik przyjęcia

Biały hoker wybierz wówczas, jeżeli organizujesz mniej formalne przyjęcie, na których będziesz serwować alkohol. Wówczas ważne jest posiadanie baru oraz hokerów, które pozwolą gościom na zapoznanie się ze sobą. Warto docenić oszczędny design, który przyciągnie spojrzenia, ale nie zdominuje całości wystroju wnętrza. Nie ma łatwiejszego sposobu na lepszą integrację pomiędzy uczestnikami wydarzenia. Barowe hokery wręcz zachęcają do zawiązywania znajomości i rozmowę także z innymi uczestnikami spotkania. Wygodne hokery pozwalają na nowoczesną aranżację spotkania. Wykorzystać je można również jako oryginalne krzesła dla gości VIP. Wysokość siedziska można ustawić w skali od 57 do 77 centymetrów. Dzięki temu gość niezależnie od wzrostu będzie mógł komfortowo usiąść. Krzesła tego typu można dopasować do naszych barów oraz stołów do wynajęcia. Za sprawą tego z łatwością stworzyć można stylowy komplet, który sprosta wszelkim wymaganiom. Nasza wypożyczalnia mebli Wrocław posiada również stoły czy lady przedstawione na aranżacjach. Eleganckie meble eventowe sprawdzą się nawet w przypadku przyjęcia dla gości z pierwszych stron gazet. Całość będzie wyglądała na doskonale dopracowaną. Szczególnie w wieczorowym, sztucznym oświetleniu, biały hoker pokaże wszelkie swoje wizualne atuty.

Wymiary

Szerokość: 44cm Głębokość: 45cm Wysokość: 58-80cm