886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Rewolucyjny Hoker Bit – Wynajem hokerów

Wynajem mebli biurowych kraków

Hoker Bit to doskonała propozycja dla osób lubiących nowoczesny styl, a dzięki swojej budowie idealnie komponuje się z meblami z naszej oferty. Jego siedzisko w czarnym kolorze pasuje do ciemnych stolików ale też bardzo dobrze współgra z szklanymi elementami.

Nowoczesna wizja – Wynajem hokerów

Jego czarne siedzisko jest wykonane z sklejki dzięki czemu w razie zabrudzenia można je w prosty i szybki sposób wyczyścić. Dzięki kompaktowym wymiarom (szerokość 46 cm, głębokość 37 cm, wysokość 64-82 cm) zmieści się w wielu miejscach, a jego regulacja pozwoli dostosować każdy model do wymagań klientów. Nasza wypożyczalnia mebli Wrocław wykorzystała ten model w nie jednej aranżacji i zawsze spisywały się świetnie. Jego mocną stroną jest wszechstronność zastosowania, a chromowana noga na której stoi zapewni nie tylko efekty wizualne ale również stabilność podczas użytkowania.

Wynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych GdańskWynajem mebli biurowych Łódź Wynajem mebli biurowych warszawa Wynajem mebli biurowych warszawa Wynajem mebli biurowych warszawa Wynajem mebli biurowych warszawa Wynajem mebli biurowych warszawa

Wymiary:

Szerokość: 40cm Głębokość: 40cm Wysokość: 58-80cm