886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Hoker srebrny nie tylko do baru – Wynajem krzeseł

Wypożyczalnia mebli eventowych kraków

Hokery to ten rodzaj krzeseł, który najczęściej kojarzący się z wystrojem barowym. Dzięki propozycji wypożyczalni krzeseł możesz cieszyć się również tego rodzaju meblem na samodzielnie organizowanej imprezie. To dokonała okazja dla wszystkich zapracowanych osób, które nie mają dostatecznej ilości czasu by wybierać i kupować odpowiednie hokery.

Srebrna klasyka – Wynajem krzeseł

Srebrny hoker barowy został w całości wykonany z tworzywa akrylowego. Dzięki temu jest wygodny do siedzenia i jednocześnie prezentuje się bardzo efektownie. Dodatkowo posiada on pneumatyczne regulowanie wysokości, za sprawą którego każdy ma możliwość dostosowania siedzenia do własnych wymagań. Tak uniwersalne krzesło sprawdzi się na większości wydarzeń, w których przewidziano bar. Nowoczesny wygląd całości prezentuje się bardzo profesjonalnie. Twoi goście z pewnością docenią troskę o detale i wybranie przez ciebie najbardziej pewnego rozwiązania. Regulacja wysokości sprawia, że hokery można dostosować do każdej wysokości blatu barowego. Z pewnością docenisz tę uniwersalność. Nie musisz wówczas zamawiać kompletów, a dopasujesz hoker do konkretnie wybranego baru.

Wypożyczalnia mebli eventowych poznań

Ogląd o 360 stopni

Hoker srebrny, który można wynająć z oferty mebli eventowych pozwala na niezwykłą jak dla tego typu siedziska wygodę. Część lędźwiowa osoby siedzącej na tym krześle będzie podtrzymywana przez przedłużoną tylną część hokera. Dzięki temu nawet dłuższa rozmowa przy barze odbywać się będzie w sprzyjających warunkach. Hokery z pneumatycznym podnoszeniem umożliwiają również obracanie się o kąt 360 stopni, przez co można ustawić je w zasadzie dowolnie, a to goście wydarzenia zadecydują w jaką stronę odwrócić chcą swój wzrok. Dzięki antypoślizgowym gumkom na spodzie, wysokie krzesło zastosować można na każdego typu podłożu, również na śliskim, czyli na przykład na płytkach ceramicznych. Wbudowane wygodne oparcie po nogi pozwala na cieszenie się chwilami relaksu w trakcie trwania samego eventu. To doskonała propozycja na niezobowiązujące spotkania, podczas których najbardziej zależy ci na dobrej zabawie gości. Wypożyczalnia krzeseł to idealna propozycja dla małych i dużych przyjęć. Propozycja wynajęcia srebrnego hokera sprawdzi się idealnie.

Wymiary

Szerokość: 45cm Głębokość: 45cm Wysokość: 58-80cm