886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Krzesło Apollo – współczesna odsłona – Wynajem krzeseł

Wynajem mebli eventowych Jelenia góra

Apollo to grecki bóg odpowiedzialny za artystyczne natchnienie i piękno otaczającego ludzi świata. Wybór nazwy jednego z krzeseł do wynajęcia nie padł przypadkowo. Jego nietypowa konstrukcja z pewnością nie pozwala na przejście obok niego obojętnie. Wygodne, głębokie siedzisko wykonane z tworzywa sztucznego, zostało wzbogacone o oryginalne chromowane nóżki, tworząc razem prawdziwą instalację.

Boskie piękno – Wynajem krzeseł

Krzesło Apollo w naszej ofercie dostępne jest zarówno w kolorze czarnym, jak i białym. To najbardziej popularne modele, które dopasować można do wszelkiego typu uroczystości, zarówno odbywających się w ciągu dnia, jak i w nocy. Dzięki temu krzesła te mają bardzo uniwersalne zastosowania. Z równym powodzeniem można je wykorzystać jako element wyposażenia sali przygotowanej do prezentacji nowego produktu, do której zostaną zaproszone osoby z branży, co na otwarty event. Pasuje wszędzie tam, gdzie króluje nowoczesność w najlepszej odsłonie. Daj się poznać jako osoba dbająca o każdy element. Artystyczne krzesło Apollo z pewnością zapadnie w pamięci gości. Tym bardziej, iż dzięki niemu będą oni mogli wygodnie usiąść i cieszyć się spotkaniem. Wszelkiego typu masowe imprezy charakteryzują się niewygodnymi miejscami siedzącymi albo ich zupełnym brakiem. Takiemu mitowi niestety bardzo daleko od profesjonalizmu. By uniknąć wpadek i faux pas zdecyduj się na najmodniejsze i jednocześnie najbardziej popularne detale.

Wynajem mebli eventowych Łódźwynajem namiotow katowice

Artystyczna aranżacja

Nie musisz się o nic martwić. Nasza firma nie tylko wypożycza meble eventowe, ale również dba o ich magazynowanie. Przez to nie musisz szukać dodatkowej przestrzeni przeznaczonej do przechowywania niepotrzebnych na co dzień mebli. To duża wygoda. Nóżki krzesła Apollo wyglądają jak artystyczna instalacja rzeźbiarska, dlatego sprawdzi się ono na eventach na których króluje artystyczny duch. Daj się mu porwać! Nie musisz iść na kompromisy odnośnie wygody i stylu. Dzięki propozycji naszej wypożyczalni krzeseł możesz mieć to wszystko na wyciągnięcie ręki. Wybierz ten model mebli, jeżeli zależy ci na prawdziwym wyróżnieniu gości. Z pewnością poczują się oni docenieni.

wynajem namiotow warszawawynajem namiotow wrocławwynajem namiotow krakówwynajem namiotow poznań

Wymiary

Szerokość: 62cm Głębokość: 58cm Wysokość: 83cm