886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Krzesło Bankietowe na idealne przyjęcie

wynajem namiotow Jelenia góra

Jeżeli planujesz organizację spotkania w większym gronie, z pewnością spodoba ci się oferta naszych mebli eventowych do wynajęcia. Krzesła Bankietowe to idealne rozwiązanie na eleganckie przyjęcie. Jego ponadczasowy wygląd spodoba się gościom o nawet najbardziej wysublimowanym guście.

Oferta weselna

Krzesła Bankietowe sprawdzą się doskonale przy okazji wesel. Ich mocna konstrukcja wykonana ze stali w kolorze młotkowym, wzbogacona została o obicie w odcieniach bordowych. Specjalnie z myślą o weselach, oferta wypożyczalni krzeseł została rozbudowana o białe pokrowce. Jednolicie przyozdobione meble wyglądają bardzo elegancko, dlatego uświetnią one każdą podniosłą uroczystość. Para młoda może dodać do krzeseł różnego typu dodatki, na przykład szarfy w wybranym kolorze, by jeszcze bardziej spersonalizować swoje przyjęcie. Goście z pewnością będą pod wrażeniem taką wielkiej dbałością o każdy szczegół. Równie dobrze wykorzystać je można podczas przyjęcia na świeżym powietrzu. Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z oferty naszych krzeseł, by przygotować cały scenariusz ślubu i wesela. Ustawić je można w różny sposób, a także wykorzystać jako miejsce spoczynku dla młodej pary. Wystarczy dodać wówczas jakiś element zdobniczy, by efekt był piorunujący.

wynajem namiotow Łódźwypożyczalnia krzeseł katowicewypożyczalnia krzeseł warszawa

Dbałość o detale

Przy organizacji bankietu masz do załatwienia wiele spraw. Trzeba zadbać o catering i zastanowić się nad rodzajem muzyki. Na szczęście dobór mebli nie będzie spędzać ci snu z powiek. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zdecyduj się na model szalenie klasyczny, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiając na jakość wybierasz przecież zadowolenie swoich gości. Stabilna konstrukcja mebli pozwala rozgościć się i poczuć bardzo wygodnie. Jednocześnie krzesła tego typu można z łatwością przestawić, by zupełnie odmiennie zaaranżować przestrzeń. To propozycja dla perfekcjonistów, którzy chcą mieć pod kontrolą każdy aspekt spotkania. Metal dobrze sprawdzi się na przyjęciach na świeżym powietrzu, które to zyskują sobie coraz większe grono zwolenników. Prosta forma i bogactwo możliwości – to z pewnością je wyróżnia.

wypożyczalnia krzeseł wrocławwypożyczalnia krzeseł krakówwypożyczalnia krzeseł poznańwypożyczalnia krzeseł Jelenia góra

Wymiary

Szerokość: 45cm Głębokość: 57cm Wysokość: 94cm