886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Krzesło transparent elie – wypożyczalnia krzeseł

Wypożyczalnia mebli biurowych kraków

Kolejną propozycją jaką mamy dla Państwa z naszej szerokiej oferty jest krzesło elie transparent. Jest to bardzo stylowa propozycja uświetnienia wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych bądź uroczystości rodzinnych, jakie planują Państwo zorganizować dla swoich gości. Propozycja bardzo charakterystyczna – przewidziana dla wszystkich klientów, dla których prezentowany przez krzesło Elie transparent styl i dizajn jest bardzo bliski i dla tych, którzy pragną z takim modelem za eksperymentować po raz pierwszy. Jest to nie lada okazja na tego typu doświadczenie, a efekty mogą Państwa niezmiernie zaskoczyć, oczywiście na plus. Kto raz spróbuje wykorzystać do zorganizowania miejsc siedzących tego modelu być może, a raczej na pewno wróci przy najbliższej okazji do nas i po raz kolejny będzie mieć ochotę uświetnić i ozdobić spotkanie tym właśnie krzesłem. Nie ukrywamy, że cieszy się ono coraz większym i szerszym zainteresowaniem naszych stałych, a także nowych odbiorców.

Wypożyczalnia mebli wrocławWypożyczalnia mebli wrocławWypożyczalnia mebli wrocławWypożyczalnia mebli wrocławWypożyczalnia mebli wrocław

Wytrzymałe materiały:- wypożyczalnia krzeseł

Krzesło wykonane jest z nowoczesnego materiału – poliwęglanu – jest to bardzo trwały co zarazem idzie w parze bardzo bezpieczny materiał gwarantujący wysoką jakość użytkowania. Krzesło jest wyjątkowo stylowe – występuje tu odważne połączenie nowoczesnego wykonania jeśli chodzi o tworzywo ze stylem zapożyczonym z poprzednich epok – mowa tu o wglądzie krzesła. Niewątpliwie ten model kojarzyć się może z krzesłami uświetniającymi uczty i przyjęcia jakie odbywały się w starych zamkach czy pałacach. Szerokie, wygodne siedzisko w formie prostokąta po obu stronach posiada stylowe oparcia – podłokietniki – pięknie wyprofilowane opływowe połączone z oparciem, lekko wygięte w taki sposób jakby miały delikatnie oplatać osobę siedzącą. Jest to detal bardzo istotny, zwłaszcza kiedy mamy zamiar korzystać z krzesła przez dłuższy okres czasu, podłokietniki zapewne poprawią komfort siedzenia. Niebanalnym i charakterystycznym elementem prezentowanego tu krzesła jest oparcie, okrągłe – jak lustro w ramie – co nadaje pałacowej dostojności i elegancji. Krzesło jest transparentne, doskonale wtapia się w każde wnętrze – nie przytłacza pomieszczenia, nie zaciemnia, a wręcz podkreśla każdy wystrój swoją stylistyką i uroczystym dizajnem. Nasza wypożyczalnia mebli Wrocław stworzyła nie jedną aranżacje z użyciem tych wyśmienitych mebli, zdjęcia można zobaczyć w zakładce portfolio.

Wymiary:

Szerokość: 47cm Głębokość 50cm Wysokość 90cm