886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Krzesło ISO pulpit do zadań specjalnych

Wynajem mebli eventowych Jelenia góraWypożyczalnia mebli eventowych przydaje się w szczególnych momentach. Zaliczyć do nich można z pewnością wszelkiego typu konferencje i spotkania, których uczestnicy będą chcieli wykonywać notatki. W takich momentach przydaje się stabilne krzesło wysokiej jakości z dołączonym pulpitem.

Tam, gdzie liczy się wygoda

Krzesło ISO z pulpitem dba o wygodę swoich użytkowników. Tapicerowane miękką gąbką obicie krzesła pozwala na wielogodzinne uczestnictwo w wydarzeniu. Ruchomy pulpit ustawić można w zgodzie ze swoimi preferencjami. Dzięki temu proces tworzenia notatek przebiegać będzie w sposób bardzo wygodny. Wytrzymała konstrukcja wykonana z metalu sprawia, że krzesła z tej serii można w dowolny sposób przestawiać, a nawet wkładać jedno w drugie do ilości dziesięciu sztuk. Dzięki temu całość zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i łatwiejsza jest w transporcie i przechowywaniu. Elegancki, profesjonalny wygląd idealnie komponuje się z różnymi typami wnętrz. Stonowana kolorystyka nie rzuca się przesadnie w oczy i sprawia, że inne aspekty spotkania wysuwają się na jego pierwszy plan. Pulpit może być umiejscowiony zarówno po prawej, jak i lewej stronie siedziska, z myślą o osobach prawo i leworęcznych. To duży ukłon w ich stronę. Nasza wypożyczalnia mebli eventowych posiada także krzesło iso bez pulpitu. Na nóżkach krzesła doczepione są specjalne stopki, dzięki czemu nie rysują one żadnej powierzchni podłoża i można z nich korzystać także na delikatnych podłogach, na przykład panelach.

Wynajem mebli eventowych Łódźwynajem namiotow katowice

Profesjonalne przygotowanie

Meble eventowe to najprostszy pomysł na zaaranżowanie dowolnej przestrzeni. Dzięki ich wykorzystaniu nie musisz martwić się o wygodę swoich gości. Praktyczny blat jest bardzo pomocnym ukłonem w stronę przybyłych osób. Dzięki temu wyraźnie zaznaczysz jak bardzo są oni dla ciebie ważni i jednocześnie dasz się poznać jako gospodarz myślący o wszystkich aspektach spotkania. To bardzo ważne, ponieważ raz wyrobiona, pozytywna opinia wśród klientów, pozwoli ci stać się profesjonalistą w branży. Krzesła ISO z pulpitem wyposażone są we wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa, dlatego bez obaw mogą być one wykorzystywane na wszelkiego typu eventach.

Wymiary

Szerokość: 54cm Głębokość: 42cm Wysokość: 82cm