886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Krzesło Kosmo, czyli futurystyczna wizja projektanta – Wynajem krzeseł

wypożyczalnia krzeseł wrocław

Scenariusz współcześnie organizowanego eventu różni się diametralnie od tego, co w tej materii proponowano jeszcze dekadę temu. Obecnie stawia się przede wszystkim na zaskoczenie gości wydarzenia, ale także na troskę o każdy detal. Takie imprezy mają najczęściej charakter medialny, nic więc dziwnego, że ich gospodarz pragnie zostać jak najlepiej zapamiętany.

Kolacja perfekcyjna – Wynajem krzeseł

Podczas organizacji kolacji lub innej formy posiłku dla gości, zadbać trzeba o wiele elementów. Pierwsze skrzypce odgrywają oczywiście serwowane dania, dobrane do nich napoje oraz profesjonalna obsługa i miła atmosfera podczas posiłku. Ale czy nie równie istotną kwestią jest wygoda i wygląd wykorzystanych mebli? Nasza oferta wynajmu mebli eventowych w dużej mierze opiera się na połączeniu wygody użytkowników oraz nieszablonowym wyglądzie. Dlatego wśród propozycji znalazło się miejsce także dla krzeseł z modelu Kosmo. Ich nazwa nie jest przypadkowa. Wyraźnie nawiązuje do nieco kosmicznego, futurystycznego wyglądu. Białe siedzisko z tworzywa sztucznego zostało idealnie wyprofilowane, by już samo siedzenie na nim sprawiała przyjemność. Do tego bogata konstrukcja chromowanych nóżek – ich wysokość pasuje do większości modeli stołów dostępnych na rynku. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, oferujemy również stoły z naszej kolekcji.

wypożyczalnia krzeseł krakówwypożyczalnia krzeseł poznańwypożyczalnia krzeseł Jelenia górawypożyczalnia krzeseł ŁódźWypożyczalnia mebli katowice

Wygoda odświętna

Krzesło Kosmo z pewnością prezentuje się nietuzinkowo. Goście zwrócą uwagę na ciekawy kształt i poczują się nim wyróżnieni. Tak naprawdę ten model pasuje zarówno do bardzo nowoczesnych pomieszczeń, ale sprawdzi się doskonale we wnętrzach dużo bardziej stylowych, gdzie czuć ducha dawnych czasów. Elektryzujący miks tego, co stare z nowym jest obecnie bardzo modny i ma rzeszę oddanych fanów. Przy wyborze krzesła Kosmo wystarczą już tylko proste dodatki i ozdoby, ponieważ te meble eventowe „zrobią” całą robotę. Tak zaaranżowane wnętrze stanowić będzie wartość samą w sobie, tym cenniejszą, że przygotowaną w oszczędnej stylistyce. Nasza wypożyczalnia mebli Wrocław wykonała w/w aranżacje. Jeżeli cenisz minimalizm w odsłonie z roku 2016, to wybór krzeseł Kosmo będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Wymiary

Szerokość: 46cm Głębokość: 53cm Wysokość: 82cm