886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Krzesło Maya – czysta estetyka

Wypożyczalnia mebli warszawaJeżeli pragniesz, żeby ważne wydarzenia w twoim życiu były odpowiednio uświetnione, zdecyduj się na skorzystać z usług wypożyczalni mebli eventowych. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którym zależy na najwyższej jakości i cenią sobie przy tym spójny charakter wydarzenia.

Biała prostota – Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Biel to królowa wszystkich kolorów. Wygląda ona najbardziej elegancko i nie jest barwą dominującą. Właśnie tym wyróżnia się nasza propozycja, jaką jest krzesło Maya. To bardzo prosty projekt, jednak w żadnej mierze nie surowy. Nowoczesna linia dobrze odnajdzie się w każdym wnętrzu. Zarówno stylistyka retro, jak i klasyka w nowej odsłonie to dobre sposoby na wykorzystanie tego krzesła. Wygodny kształt z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom wydarzenia. Wytrzymały materiał, z którego krzesła zostały zrobione, to gwarancja zadowolenia. Wypożyczenie tego typu mebli pozwala na ustawienie ich w dowolny sposób, a także na dopasowanie ilości krzeseł do zaproszonych gości. Takie same białe i klasyczne krzesła stworzą piorunujący efekt. Dlatego jest to produkt często wykorzystywany przez firmy.
Wypożyczalnia mebli wrocławWypożyczalnia mebli krakówWypożyczalnia mebli poznańWypożyczalnia mebli Jelenia góraWypożyczalnia mebli Łódź

Liczne zastosowania

Tego typu meble eventowe uświetnią różne gale i uroczystości. Z pewnością będzie to dobra propozycja krzeseł dla gości konferencji, ale także uroczystości zaślubin. Charakter tego krzesła jest najbardziej uniwersalny w ofercie. Można je dowolnie komponować. Krzesło jest lekkie, dlatego może być ono bez problemu przestawiane, a ponowna aranżacja miejsca z udziałem mebli Maya nie stanowi problemu. Dobrze będzie wyglądać zarówno pod dachem, jak również w trakcie wydarzeń odbywających się na świeżym powietrzu.  Połączenie krzeseł z tej serii z kwiatami i roślinnością tworzy ciekawą całość. Dzięki temu uzyskasz efekt intrygującego ogrodu. Tak samo zresztą dobrze wyglądają wnętrza uzupełnione krzesłami Maya. Klasyczny sposób ustawienia tych mebli pozwala na uzyskanie wrażenia przytulności, a przy tym najwyższej klasy. Wraz z naszą wypożyczalnia mebli eventowych postaw na właściwą oprawę i zdecyduj się na popularny produkt, któremu zaufały już rzesze naszych klientów. Gwarantujemy, że sprawdzi się on idealnie w każdej sytuacji.
Wynajem mebli katowiceWynajem mebli warszawaWynajem mebli wrocławWynajem mebli krakówWynajem mebli poznańWynajem mebli poznańWynajem mebli poznańWynajem mebli poznańWynajem mebli poznańWynajem mebli poznańWynajem mebli poznańWynajem mebli poznańWynajem mebli poznań Wynajem mebli poznań Wynajem mebli poznań Wynajem mebli poznań

Wypróbuj stoliki Sky w aranżacjach z krzesłami maya

Wynajem mebli katowice

Wymiary:

  • Szerokość: 44cm
  • Głębokość 45cm
  • Wysokość 81cm