886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Leżak Lounge, jeżeli chcesz położyć się wygodnie – Wynajem Leżaków

Wynajem mebli warszawa

Planujesz nowoczesne przyjęcie i nie chcesz iść na żadne stylistyczne kompromisy? Marzy ci się współczesna odsłona garden party? Oferta wypożyczalni krzeseł z Wrocławia z pewnością przypadnie ci do gustu. Wśród pewnych wyborów znaleźć można leżak Lounge. To jak najbardziej nowoczesna odpowiedź na niegdysiejsze meble plażowe

K jak komfort – Wynajem Leżaków

Czym właściwie wyróżnia się ten leżak? W całości został on wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Idealnie wyprofilowane siedzisko sprawia, że doskonale dopasowuje się on do kształtów anatomicznych ciała. Dzięki temu twoi goście będą mogli pozostać w pozycji półleżącej, a nawet całkowicie się położyć w bardzo komfortowych warunkach. Impreza nad basenem? Luźne przyjęcie w ogrodzie? Designerski raut? Na wszystkie te okazje leżak Lounge sprawdzi się idealnie. Jego błyszcząca powierzchnia przyciąga wzrok i z pewnością żaden z gości nie przejdzie obok niego obojętnie. Dzięki wykorzystaniu leżaków z tworzywa, dasz się poznać nie tylko jako gospodarz przyjęcia o mniej formalnym charakterze, ale również jako osoba dbająca o wygodę przybyłych osób. Wypożyczalnia mebli Wrocław często dostarcza te leżaki na różnego rodzaju eventy plenerowe. A do tego prawdziwy trendsetter, który wie, co piszczy w branży aranżacji wnętrz.

Wynajem mebli wrocławWynajem mebli krakówWynajem mebli poznań

Chwila relaksu

Leżak Lounge sprawdzi się nie tylko na tematycznych przyjęciach nawiązujących do tropików i plaży. Równie dobrze wykorzystać go można na klubowej imprezie jako miejsce do krótkiego odpoczynku po wyczerpujących tańcach. Z pewnością jest to oryginalna ozdoba. Jeżeli leżak ma się jeszcze bardziej wyróżniać, połóż na nim kolorowe kocyki i poduszki. Dzięki temu powstanie komfortowa przestrzeń do uspokojenia się w trakcie emocjonującego eventu. Dzięki ofercie wynajmu krzeseł nie musisz martwić się wyborem. Możesz przecież dowolnie pomieszać różnego typu meble, by uzyskać najbardziej gorący miks. Taka mieszanka wybuchowa trafi szczególnie w gusta młodych osób. Jeżeli twoi goście nastawiają się przede wszystkim na dobrą zabawę, nie możesz ich zawieść. Czerp najlepsze wzorce z tematycznych imprez organizowanych na całym świecie.

Wymiary

Szerokość: 72cm Głębokość: 91cm Wysokość: 70cm