886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Lada prosta pikowana

Wynajem mebli biurowych Łódź

Lada może zostać wykorzystana na różne sposoby. Z jednej strony z powodzeniem może pełnić ona rolę lady barowej, natomiast z drugiej strony, równie dobrze skorzystasz z niej w chwili, gdy będziesz chciał zaprezentować również swoją firmę. To doskonała propozycja na wszelkiego typu targi i spotkania handlowe.

Biała głębia

Konstrukcja lady jest bardzo prosta. Jedyną jej ozdobą jest przednie pikowanie, które nadaje jej ciekawego charakteru. Jej biały kolor dobrze dopasuje się również do innych mebli znajdujących się w pomieszczeniu. Wystarczy, że położysz na niej kilka folderów, jej blat ozdobisz kwiatami lub innymi dekoracjami albo na przykład postawisz na niej koszyczek z cukierkami dla swoich klientów, i od razu zyskasz naprawdę ciekawy efekt wizualny. Tego typu lada jest z jednej strony stylową przegrodą, która wyraźnie sugeruje gdzie powinien stanąć klient, a z drugiej strony pozwala na wygodną rozmowę i przedstawienie swojej oferty. Nic więc dziwnego, że jest to model często wybierany przez klientów wypożyczalni stołów, którzy wybierają się na targi branżowe i szukają przy tej okazji najbardziej właściwego wyposażenia dla swojego stoiska. Nie musisz się niczego obawiać. Stabilna konstrukcja i ładne wykończenie zapewnią ci olśniewający efekt końcowy.

Wypożyczalnia mebli eventowych katowiceWypożyczalnia mebli eventowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawa Wynajem mebli tagowych warszawaEfektowne pikowanie

Niewątpliwym atutem wyboru właśnie tej lady, są jej ozdobne pikowania znajdujące się z przodu. Dzięki nim całość wygląda bardzo reprezentacyjnie, ale jednocześnie niesztampowo. Dobrze będzie ona pasowała do jeszcze innych mebli znajdujących się w ofercie wynajmu mebli eventowych. Przejrzyj nasze propozycje. Możemy ci zagwarantować, że z pewnością odnajdziesz wśród nich taką, która jest idealnie dopasowana do twoich potrzeb. Niezależnie od typu eventu, w ramach którego chcesz wykorzystać naszą propozycję prostej lady, sprawdzi się ona idealnie. Pasuje do targów, ale również jako pulpit dla recepcjonistki lub punktu informacyjnego w trakcie trwania konferencji, a także jako lada barowa na wieczorną imprezę z alkoholem. Prostota i dobry styl obronią się same, czyniąc każde z tych wydarzeń niesamowitym.