886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Snack Bar

wynajem namiotow warszawa

Lada podświetlana na wystawne uroczystości

Snack Bar z podświetleniem firmy SLIDE to dość uniwersalny mebel, o sporej liczbie potencjalnych zastosowań. Jego głównym przeznaczeniem, zgodnie z nazwą, jest wykorzystanie jako baru/bufetu do przekąsek lub napoi. Można go zatem bez wahania polecić organizatorom przyjęć i bankietów. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzi się on w innych sytuacjach. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że jest to mebel tak samo świetnie nadający się na różnego rodzaju eventy marketingowe, jak chociażby promocje lub prezentacje w supermarketach, salonach sprzedaży lub na stoiskach targowych. Może on być z powodzeniem wykorzystany do wyeksponowania materiałów reklamowych.


Na każdą okazję, w każdym miejscu

Prezentowany Snack Bar wykonany został z estetycznego białego polietylenu. Może zostać podświetlony czystym, białym światłem (odpowiedni osprzęt znajduje się w zestawie), co w odpowiedniej aranżacji daje bardzo ciekawy efekt. Z racji tego, że mebel ten wykonany jest z polietylenu, możliwe jest umieszczenie na jego froncie logotypu firmy, nazwy usługi lub grafiki reklamowej. Zastosowane materiały oraz technologia wykonania sprawiają, że Snack Bar przeznaczony jest do stosowania we wnętrzach oraz w plenerze. Nadaje się zatem doskonale do wykorzystania na przyjęciach plenerowych, w ogrodach, parkach lub na dziedzińcach zabytkowych obiektów.
W zestawie polecamy również wynajem innych mebli podświetlanych z naszej kolekcji. W naszym katalogu znajdą Państwo podświetlane pufy o różnych kształtach oraz bary.
wynajem namiotow wrocławwynajem namiotow krakówwynajem namiotow kraków

Wypożyczalnia krzeseł

Wymiary i waga:

Szerokość: 165 cm

Głębokość: 60 cm (wymiar blatu: 43 cm)

Wysokość: 100 cm

Waga: 30 Kg

Materiał: polietylen

Podświetlenie: światło białe

Przeznaczenie: indoor, outdoor