Lada prosta

Lada barowa 1

Żaden naprawdę dobry event nie może się obyć bez towarzystwa lady barowej. Ten mały mebel jest w stanie rozkręcić każde przyjęcie. Dodatkowe podświetlenie ledowe wyróżni go spośród w półmroku.

Dobrze podświetlona

Lada w kolorze białym, które nadaje jej oryginalnego charakteru. Jeżeli chcesz się przekonać, jak bardzo jest ona w stanie wpłynąć na charakter całego twojego wnętrza, wypożycz ją w ramach wypożyczalni mebli eventowych. Tak oryginalna lada barowa to pierwszy krok na drodze do sukcesu. Jeżeli postawisz za nią zatrudnionego przez siebie barmana i uzupełnisz jego zasoby różnego typu alkoholami i dodatkami służącymi do tworzenia wymyślnych drinków, twoje przyjęcie z pewnością odniesie gigantyczny sukces. Wystarczy jeden tak idealnie dobrany detal, by całość prezentowała się po prostu świetnie. Podświetlenie LED znajdujące się z przodu jest w stanie emitować różne kolory świateł, a dzięki temu możesz dopasować wygląd lady do klimatu swojego lokalu. Taka lada jest elegancka, więc świetnie sprawdzi się na weselach, wieczorach panieńskich i kawalerskich, urodzinach i jeszcze innych okazjach, które sprawiają, że goście chętnie spróbują alkoholi lub koktajli bezalkoholowych. Wszystko to gwarantuje naprawdę udaną zabawę. Przekonaj się sam, jak wiele zyskasz jeżeli zaufasz profesjonalnej firmie zajmującej się meblami eventowymi.

Klasyka na każdą okazję

Konstrukcja lady barowej z naszej oferty jest bardzo prosta. To detale sprawiają, że jest to niezbywalny element każdej imprezy. Przede wszystkim kolorowe podświetlenie jest w stanie dopasować ladę do każdej okoliczności. Niezależnie od tego w jaki sposób ma wyglądać twoja uroczystość, z pewnością zachwyci cię niecodzienny efekt końcowy. Dodatkowo musisz wziąć pod uwagę zadowolenie twoich gości. Jesteśmy przekonani, że wybór naszej propozycji lady barowej zostanie przez zaproszone przez ciebie osoby zapamiętany na długo, a jednocześnie skupi imprezę właśnie wokół niej. Profesjonalny barman podbije serce niejednej osoby, a dzięki niemu event zyska na prestiżu. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej, tylko wypożycz już dziś naszą ladę z podświetleniem.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan