Telewizor LCD do spotkań biznesowych

Telewizor do wynajęcia

Trudno wyobrazić sobie współczesne spotkanie biznesowe, na którym nie wykorzystuje się prezentacji multimedialnej. Dzięki niej wszystko wygląda dużo bardziej atrakcyjnie, a dane pokazane są w przejrzystej formie. Jeżeli organizujesz tego typu wydarzenie, z pewnością przyda ci się telewizor wysokiej jakości.

Przejrzystość

Nasza oferta wynajmu mebli eventowych dotyczy również wszelkiego niezbędnego sprzętu multimedialnego. Tego typu elektronika potrzebna jest chociażby na konferencjach naukowych i nie tylko. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy wynajem telewizora LCD wysokiej jakości. Jego przekątna to 42 cale, dzięki czemu obraz będzie dobrze widoczny przez wszystkich uczestników spotkania. Wysokiej jakości obraz to kolejny plus naszej propozycji. Dodatkowo model ten jest bardzo lekki, dzięki czemu z łatwością można go ustawić na konkretnie wybranym miejscu. Wówczas wystarczy jeszcze podpiąć do niego laptopa, by uzyskać profesjonalny sprzęt do wyświetlania wszelkiego typu danych. Dzięki obrazowi o wysokiej rozdzielczości, na ekranie telewizora zaprezentować można na przykład film promocyjny. Pomoże także w dobrym zaakcentowaniu tabel i wykresów. Ten sprzęt jest po prostu niezbędnym elementem w który powinna być wyposażona sala, w jakiej odbywają się spotkania o charakterze formalnym.

Prostota

Decydując się na propozycje naszej firmy w zakresie na przykład wypożyczalni krzeseł, możesz natychmiast dobrać do nich resztę niezbędnego osprzętu. Tym samym w jednym miejscu dobierzesz odpowiednie meble i dodatki. Nie zapomnij o telewizorze LCD! Jest prosty w obsłudze, dlatego zaproszeni przez ciebie prelegenci nie będą mieli problemu z zaprezentowaniem wniosków ze swoim badań lub też innych, istotnych kwestii. Prezentacja z pewnością urozmaici przebieg konferencji i pozwoli słuchaczom na bardziej plastyczny ogląd na temat przedstawianych kwestii. Jeżeli twoje spotkanie będzie się odbywało w naprawdę dużej sali, możesz zdecydować się na sprytne rozmieszczenie kilku ekranów telewizorów, by każdy miał wygodny dostęp do obrazu. Dzięki temu również dźwięk będzie dobrze słyszalny. Oczywiście skorzystać możesz również z naszej propozycji systemu nagłaśniającego.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 575 512 074
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 575 512 824
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan