Jego wysokość ekran multimedialny

Ekran multimedialny

Wśród propozycji mebli eventowych do wynajęcia, obecnych na naszej stronie internetowej, nie mogło zabraknąć ekranu multimedialnego. Ten element stawiany na statywie lub zawieszany na ścianie, pozwala cieszyć się najwyższą jakością obrazu z wyświetlanej prezentacji. Czyste, jasne tło nie zniekształca obrazu i wygląda bardzo profesjonalnie.

Prostota i najwyższa jakość

Współcześnie trudno jest już sobie wyobrazić przebieg jakiejkolwiek konferencji lub spotkania biznesowego, podczas którego nie używa się wygodnego narzędzia jakim jest prezentacja multimedialna. By ją prawidłowo wykonać, niezbędny jest oczywiście laptop, projektor multimedialny, a także odpowiedni ekran. Te wszystkie elementy tworzą najlepszy efekt końcowy. Praktyczność zastosowanie naszej propozycji jest niepowątpiewalna. Rekomendujemy stosowanie naszych ekranów podczas prezentacji w wersji mobilnej, ale także jako jeden z elementów wyposażenia nowoczesnej sali konferencyjnej i szkoleniowej. Podczas produkcji ekranu skorzystano z materiałów o najwyższej jakości. Płachta materiału jest bardzo stabilna, a całość wygląda bardzo nowocześnie, przez będzie się dobrze prezentowała we współcześnie zaaranżowanych salach.

Poręczne wyświetlanie

Zaletą ekranu do wyświetlania projekcji multimedialnych jest z pewnością jego duża mobilność. Możesz go dowolnie przestawiać, także między salami w zależności od potrzeb. Jest lekki i poręczny, ponieważ może zostać zwinięty. Dzięki temu z łatwością dostosujesz ekran do wymagań projektora. Zaręczamy, że dzięki produktom wynajmu mebli evetowych, końcowy efekt zorganizowanego przez ciebie eventu będzie bardzo dobry. Już dziś zadbaj o swoją opinię fachowca i wyposaż salę w odpowiedni sprzęt, który sprosta gustom wszystkich odbiorców. Dobra jakość wykonania naszych produktów obroni się sama. Decydując się na konkretny model najlepiej wiedzieć, w jakim celu ma on zostać używany. Niektóre spośród obecnych w naszej ofercie pozwalają nawet na zastąpienie telewizora. Razem z osprzętem tworzą one wówczas kino domowe najwyższej jakości. Może to mieć znaczenie, kiedy podczas prezentacji będziesz pokazywać filmu. To z pewnością ją urozmaici i przyciągnie uwagę odbiorców. Wybierając model weź pod uwagę rozmiar sali i możliwości montażu. Ekran na stelażu jest najbardziej uniwersalny.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan