Na artystyczne gale – sztaluga drewniana

Wynajem sztalugi drewnianej

Sztaluga to jeden z najbardziej rozpoznawanych elementów wyposażenia każdego malarza. Jeżeli organizujesz event, podczas którego będą prezentowane jakieś dzieła sztuki, koniecznie wykorzystaj w tym celu drewnianą sztalugę. Podkreśli on piękno obrazu i doskonale go zaprezentuje.

Piękne ujęcie

Sztaluga pozwala na wystawienie obrazu lub fotografii w odpowiedniej oprawie. Ale nie tylko. Jej wszechstronność można wykorzystać do umieszczenia na niej plakatu promującego albo oznaczyć różne miejsca podczas wydarzenia, takie jaki salę bankietową czy szatnię. Wygląda to elegancko i naprawdę się sprawdza. Goście będą mile zaskoczeni takimi akcentem, zwłaszcza jeżeli organizujesz event o artystycznym wymiarze. Spośród oferty wypożyczalni krzeseł Wrocław wybierz eleganckie krzesła, stoły i nakrycia, dodaj do tego drewniane sztalugi z ozdobnymi obrazami i otrzymasz efekt wspaniałego wernisażu przy małym nakładzie środków i czasu. Właściwe zaprezentowanie płótna malarskiego lub zdjęcia jest ważne zwłaszcza, jeżeli organizowane wydarzenie to aukcja dzieł sztuki. Wówczas szczególnie należy zadbać o prezentacje i każdy detal. To w ostatecznym rozrachunku on zadecyduje o powodzeniu przedsięwzięcia. Weź to pod uwagę.

Artystyczna dusza

Sztaluga wykonana z drewna to ozdoba sama w sobie. Bardziej kojarzy się z eleganckim, klasycznym stylem pałacowym, niż nowoczesnym loftem, ale również w takim otoczeniu może się ona odnaleźć, pod warunkiem stworzenia jej całościowego tła. Sztaluga to także element na którym cały obraz jest malowany. W trakcie warsztatów malarskich, plenerów etc. jest to element obowiązkowy. A co bardzo ważne, po skończonej pracy może on posłużyć do prezentacji dzieła odwiedzającym. To opcja wygodna i jednoznacznie kojarząca się z najlepszymi wzorami. Kiedy organizowany jest wernisaż, zwykle najlepsze, najbardziej wartościowe, ale także najbardziej doceniane przez publikę dzieła muszą zostać jakoś wyróżnione. Dobrym pomysłem w takim przypadku jest właśnie skorzystanie z prezentacji za pośrednictwem drewnianej sztalugi. Daje ona możliwość bliskiego przypatrywania się obrazowi i docenianie kunsztu artysty. Wygląda to profesjonalnie i bardzo ładnie.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan