Statyw na TV dobrze ustawiony

Wypożyczalnia statywu pod TV

Podczas organizacji różnego typu wydarzeń, bardzo często korzysta się z pomocy telewizora. Pozwala on na pokazywanie filmów lub prezentacji firmy w bardzo wysokiej jakości. Podczas wypożyczania telewizora LCD, z naszej oferty wynajmu mebli eventowych koniecznie należy dobrać do niego także odpowiedni statyw.

Mobilny statyw

Statyw ma za zadanie nie tylko utrzymać telewizor w jednym, wybranym miejscu, ale także zabezpiecza sprzęt. Jego prawidłowe zainstalowanie na statywie o właściwościach mobilnych to gwarancja najlepszego zabezpieczenia sprzętu przed uszkodzeniem. Czasami w wybranych salach nie ma telewizorów, a co dopiero odpowiednich statywów naściennych. Wówczas mobilny statyw spełnia swoją rolę w stu procentach. Dzięki kółkom można ustawić go w dowolnie wybranym miejscu, a nawet przesunąć w trakcie prezentowania treści, by były one jak najlepiej widoczne dla odbiorców. To duża wygoda, która z pewnością zostanie doceniona. Możliwość zmiany wymiarów zaczepienia telewizora pozwala na jego dostosowanie do potrzeb wszelkich modeli telewizorów LCD oraz plazm. Nie musisz dobierać konkretnego statywu, ponieważ są one multifunkcyjne.

Poruszanie się z gracją

Na rynku znaleźć można statywy różnego typu, dostosowane do różnych potrzeb. Najlepsze modele są całkowicie ruchome, pozwalają na przechylanie obrazu, ale nadal montaż w nich telewizora jest bardzo prosty. To duża zaleta, bo podczas nerwowych chwil przed rozpoczęciem konferencji, prezentacji i innego wydarzenia przyciągającego ludzi, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. Wysoka jakość wszelkich sprzętów oferowanych w ramach mebli eventowych, pozwala się nimi naprawdę cieszyć. Nasze stojaki zostały wykonane z porządnego metalu, nie plastiku i dlatego wytrzymają obciążenia, będą się z gracją poruszać po podłodze, a przede wszystkim – są profesjonalne, przez co docenią je przybyli goście. Wszystko dla wygody. To równocześnie duża oszczędność czasu, kiedy ze sprzętu skorzystać można w dowolnym pomieszczeniu, poprzez zwyczajne przesunięcie go po podłodze i podłączenie do gniazdka. Zyskuje się tak ważną swobodę, którą wykorzystasz w momencie, gdy plan twojego wydarzenia ulegnie nagłym zmianom.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 575 512 074
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 575 512 824
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan