Pokrowiec na stolik koktajlowy – zawsze udane spotkanie

Pokrowiec na stoliki koktajlowe

Jeżeli cenisz sobie dobry styl, pokrowiec na stolik koktajlowy jest propozycją skierowaną do ciebie. Elegancki wygląd idzie tu w parze z olbrzymią praktycznością. Dzięki takiemu pokrowcowi będziesz gotowy na każdą imprezę.

Wygodny obrus

Pokrowiec na stolik koktajlowy pełni rolę praktycznego obrusu, którym możesz zabezpieczyć stolik przed zniszczeniem, a do tego nadać mu jeszcze bardziej elegancki wygląd. Nie będziesz musiał się już niczym więcej przejmować. Elastyczna powłoczka dostosuje się do kształtu danego stolika, a ty zyskasz wytworny wygląd. Meble eventowe mają przecież wielorakie kształty. Dopasuj powłoczki w różnych kolorach do naszej oferty stolików koktajlowych. Nie musisz wybierać więcej ozdób – dodatek kolorowej tkaniny będzie wystarczający, a ty uzyskasz wygląd sali na jakim zawsze ci zależało. Neutralne kolory pasują do lokalu w każdej stylizacji. Może to być nowoczesny klub, a może to być bardziej nobliwe wnętrze.

Praktyczne wykorzystanie przestrzeni

Stoliki koktajlowe wykorzystywane są podczas organizacji stojących przynieść. Pozwalają na swobodne wypicie drinka lub zjedzenie niewielkiej przekąski. Zadbaj o wygodę gości i zatroszcz się o zakrycie stolika elastycznym pokrowcem. Dzięki niemu nawet, jeżeli coś się wyleje i zabrudzi go, pokrowiec można szybko zmienić, a więc zaproszone osoby nie będą czuły się skrępowane. Blaty zostaną dobrze zabezpieczone przed skutkiem nieuwagi. Za sprawą pokrowców w różnych kolorach, możesz dostosować aranżację wnętrz. Kolor stolika nie będzie istotny, zawsze możesz go zmienić decydując się na pokrowiec biały lub czarny. Dzięki temu zostanie on lepiej przystosowany do koloru hokerów. Impreza w plenerze pod namiotem biesiadnym, targi, konferencje, przyjęcie w klubie lub koktajl na większą liczbę osób – każde z tych wydarzeń, jeżeli tylko serwowane są na nim kolorowe drinki, nie może obyć się bez stolików koktajlowych. Dzięki wypożyczalni stołów, postawisz kropkę nad i swojego wizerunku. Dbając o każdy aspekt spotkania, pokazujesz że szanujesz gości i chcesz jednocześnie, by czuli się oni jak najlepiej w gościnie u ciebie.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan