Obrus, shirting okrągły – jeżeli chcesz podkreślić magię chwili

Obrus okrągły wypożyczalnia

Okrągłe stoły są bardzo eleganckie. Dobrze wyglądają w towarzystwie dopasowanego do nich obrusa. Proponujemy szeroki asortyment mebli eventowych do wynajęcia, a do nich kompletne wyposażenie towarzyszące, takie jak obrusy.

Eleganckie przyjęcie

Eleganckie przyjęcie nie może obejść się bez odpowiednio zastawionego stołu. Z pewnością zadbasz o swoich gości poprzez przygotowanie odpowiedniego menu, na przykład za pośrednictwem firmy cateringowej. Powinieneś zadbać również o odpowiednią oprawę całego stołu. W tym celu skomponuj nakrycia, wazony na kwiaty, ale przede wszystkim dobierz elegancki obrus. Oferujemy materiał w kolorze białego matu lub ecru. Dzięki możliwości dołączenia do niego falbany, stół przykryty będzie aż do samej ziemi. Stworzy to bardzo ładny efekt. Przy tak zagospodarowanym stole więc będzie się chciało twoim gościom usiąść. Obrus dobierz do krzeseł. Możesz na przykład zdecydować się na pokrowce na krzesła. Wówczas cały efekt będzie naprawdę imponujący. Nasza propozycja jest idealna na wesela i inne eleganckie przyjęcia, na które przybywają odpowiednio ubrani goście. Dzięki dbałości o najmniejszy nawet detal, zaproszone osoby poczują się docenione.

Obrus na każdą okazję

Nasz propozycja obrusów na stół okrągły pasuje do wszystkich okoliczności. Jeżeli planujesz organizację przyjęcia na świeżym powietrzu, z równą pewnością możesz postawić na propozycje wypożyczalni stołów. Gwarantujemy, że za każdym razem efekt będzie zachwycający. Obojętnie, czy zdecydujesz się na nakrycie z żywych kwiatów, czy postawisz jednak na bardziej klasyczne ozdoby, na przykład świeczki, szkło i porcelana na naszym obrusie prezentować się będą tak samo ponadczasowo. Wykańczająca całość falbana to niemal dosłowna kropka nad i, która pozwala na poprawienie wizerunku całej sali. Ustawienie kilku takich stolik wprowadza do wnętrza przepych. Zaproszone osoby od razu poczują się gośćmi ważnej uroczystości. Dlatego postaw na nasze obrusy w momencie, kiedy rzeczywiście zależy ci na podkreśleniu magii chwili i jej wyjątkowości. Z pewnością się nie zawiedziesz.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan