Fontanna czekoladowa na naprawdę słodkie przyjęcia

Fontanna czekoladowa

Jeżeli zależy ci na jakiejś specjalnej atrakcji przygotowanej dla twoich gości, koniecznie wykorzystaj fontannę czekoladową. To proste, ale jednocześnie bardzo sprytne urządzenie. Czterostopniowa fontanna jest w stanie obsłużyć przyjęcie do 100 osób.

Cała góra frajdy

Asortyment wypożyczalni krzeseł we Wrocławiu jest naprawdę szeroki. Do tego stopnia, że znajdziesz w nim także fontanny czekoladowe. Do fontanny masz możliwość wybrania aż dwa i pół kilograma czekolady belgijskiej doskonałej jakości. Wybrać możesz smak mleczny, biały, ciemny oraz jeszcze inne rodzaje na specjalne życzenie. Oferujemy również profesjonalną obsługę, polegającą na przygotowaniu fontanny oraz jej obsługi na przyjęciu. Masz możliwość zamówienia również odpowiedniej zastawy, czyli kielichów i pucharków, a także świeżych owoców lub kruchych ciasteczek. Możliwym jest również wynajęcie talerzy, tacek, patyczków, serwetek i inne elementów, które spowodują, że gościom wygodnie będzie z fontanny skorzystać. Wszystko zależy od twojej inwencji i charakteru przyjęcia. Masz również możliwość uzgodnienia z nami transportu urządzenia wprost na twoje przyjęcie. Fontanna czekoladowa to hit ostatnich lat. Dzięki niej możesz przygotować słodką niespodziankę dla swoich gości. Koniec z nudnymi deserami. Wykorzystując fontannę każdy może przygotować swój deser samodzielnie, co jest nie lada atrakcją. Zanurzając w czekoladowej toni ulubione owoce nadziane na szpikulec, samodzielnie dawkuje się odpowiednią ilość słodkości. Za sprawą wysokiej jakości urządzenia, czekolada jest podgrzewana do odpowiedniej temperatury, dzięki której ciągle jest płynna, a jednocześnie zaraz po wyjęciu z niej produktów, tężeje, więc łatwiej jest ją zjeść.

Elegancka atrakcja

Fontanna czekoladowa to elegancka atrakcja, która pasuje do każdego typu przyjęcia. Dzięki odpowiedniej oprawie stanowiska z fontanną, będzie ono wyglądało schludnie, a jednocześnie zaprosi do skorzystania ze swoich przyjemności nawet najbardziej nieśmiałych gości. To istny raj dla łasuchów, którzy potrafią docenić czekoladową przyjemność. Dzięki temu każdy gość będzie usatysfakcjonowany i z jeszcze większą swobodą spróbuje czekoladowych smaków. Możesz również skorzystać z oferty wynajmu mebli eventowych w szerszym zakresie i postawić koło siebie kilka fontann, serwujących różne rodzaje czekolady. Goście będą zachwyceni!

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan