Podgrzewacz I, by dania były zawsze gorące

Pogrzewacz na wynajem

Czasami na przyjęciach serwuje się ciepłe dania, które jednak nie są podawane przez kelnerów, a goście mogą się nimi samodzielnie częstować. W takim przypadku niezbędnym sprzętem jest podgrzewacz cateringowy.

Ciepłe dania są naprawdę ciepłe

Nie ma nic gorszego, niż danie, które jest ledwie letnie, a powinno być podawane na gorąco. Taka wpadka skutecznie psuje gościom humor. Więc jeżeli jesteś organizatorem przyjęć podczas których podawane są potrawy na ciepło, z pewnością powinieneś wyposażyć się w profesjonalny podgrzewacz. Na szczęście oferta wypożyczalni krzeseł Poznań jest na tyle szeroka, że pozwala na umieszczenie w niej także podgrzewaczy. Z nimi nie musisz się już niczym martwić. Wystarczy, że kucharze przygotują odpowiednie danie. Będzie ono cały czas ciepłe, ponieważ metalowy podgrzewacz jest wyposażony w podnoszoną pokrywę. Sprawia ona, że serwowane potrawy nie tracą wartości odżywczych i są tak samo smaczne przez cały czas. Spróbuj i przekonaj się sam, że najwyższej jakości sprzęt to element obowiązkowy na każdym przyjęciu. Wygodna obsługa i elegancki wygląd zachęcą do samodzielnego częstowania się produktami. Tego typu podgrzewacz cateringowy znakomicie sprawdzi się w trakcie trwania śniadań. Jeżeli chcesz by kiełbaski, jajka lub zupa były ciepłe przez cały czas trwania spotkania, a jednocześnie nie zostały nieestetycznie rozgotowane, podgrzewacz to produkt dla ciebie.

Najbardziej praktyczny gość na przyjęciu

W sytuacji, gdy zależy ci by goście czuli się swobodnie i dowolnie nakładali stosowną ilość jedzenia dla siebie, z pewnością warto zdecydować się na szwedzki stół. Nasza wypożyczalnia stołów zadba o odpowiedni blat, ty natomiast pomyśl o rodzaju potraw, jakie chcesz podać. Kilka podgrzewaczy cateringowych ustawionych koło siebie to możliwość dowolnego skomponowania menu, w zależności od specyficznej diety zaproszonych osób. Pomyśl, jak bardzo ułatwi ci to organizację całego przyjęcia. Niezależnie, czy wśród gości znajdzie się wegetarianin, każdą z osób będziesz mógł poczęstować menu na podobnym poziomie.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan