Podgrzewacz II – znakomite zwieńczenie wieczoru

Podgrzewacze do wynajęcia

Podgrzewacze cateringowe to elementy niezbędne podczas organizacji przyjęcia każdego typu. Szczególnie dotyczy to wszelkich konferencji, spotkań biznesowych i prezentacji, podczas których zależy ci na sprawnej obsłudze gastronomicznej zaproszonych osób, ponieważ program jest bardzo napięty. W takich sytuacjach wykorzystanie Podgrzewaczy jest idealnym rozwiązaniem.

Lunch na ciepło

Podgrzewacz służą do przechowywania w cieple dań wcześniej przygotowanych przez kucharzy. Idealna temperatura sprawia, że nie musisz martwić się, że coś będzie nadmiernie rozgotowane albo wręcz przeciwnie – chłodne. Uchylna pokrywa dba o termikę swojego wnętrza. Koniecznie skorzystaj z takiego praktycznego rozwiązania, które oszczędza twój czas i pieniądze. Korzystając z oferty wypożyczalnia mebli eventowych, jednocześnie dbasz również o przygotowanie całego kącika gastronomicznego. Oprócz podgrzewacza możesz wynająć odpowiedni stół, nakryć go eleganckim pokrowcem, zadbać o naczynia, krzesła, stoliki dla gości. Słowem w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co sprawi, że zaproszeni przez ciebie goście będą mogli zjeść smaczne dania w przyjemnym otoczeniu.

Elegancja to podstawa

Wygląd podgrzewacza cateringowego jest bardzo elegancki. Zaokrąglony kształt prezentuje się designersko, dzięki czemu będziesz mógł postawić go na odsłoniętym miejscu, a podgrzewacz idealnie dopasuje się do proponowanego przez ciebie wystroju. Dzięki temu goście z łatwością będą mogli się obsłużyć, nakładając sobie dowolną ilość jedzenia i dowolnie komponując swój talerz. Szwedzki stół jest dobrym rozwiązaniem z biznesowego punktu widzenia. Obniżysz koszty zmniejszając ilość obsługi kelnerskiej, a do tego zminimalizujesz marnowanie się jedzenia. To dobra propozycja dla twojej firmy. Kilka podgrzewaczy ustawionych obok siebie pozwoli na stworzenie menu dla osób na różnych dietach. Niezależnie od nich, goście mogą dobrać najlepsze dla siebie produkty. Przekonaj się, że to słuszne rozwiązanie. Dzięki wynajmowi mebli eventowych zyskasz fachową, całościową oprawę swojego przyjęcia. Pamiętaj o tym, że troska o drobiazgi zapadnie każdemu w pamięć najbardziej, a więc warto pozostawić po sobie dobre wrażenie i zachwycić przybyłe osoby elegancko podanymi daniami.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan