Dyspenser do mleka – jeżeli dbasz o każdy element

Dyspensery do mleka

Organizacja spotkania dla większej ilości osób to duży stres, zwłaszcza jeżeli ma ono formalny, oficjalny charakter. W końcu oprócz skorzystania z usług wypożyczalni mebli eventowych Warszawa, musisz także samodzielnie opracować każdy szczegół. Na szczęście nasza oferta wychodzi naprzeciw twoim potrzebom.

Przygotuj się na wszystko

Czym właściwie jest dyspenser do mleka? To elegancki pojemnik, który pozwala na precyzyjne odmierzenie właściwej dla siebie ilości mleka, które ma się ochotę dolać do kawy lub wypić oddzielnie. To rozwiązanie wszędzie tam, gdzie planujesz umieszczenie stolika kawowego. Pasuje doskonale na przykład do ekspresów do kawy (wówczas mleko można sobie spienić, by uzyskać piankę). Warto również zauważyć, że dyspenser prezentuje się estetycznie. Ma kształt metalowej bańki, przypominającą te używane niegdyś do mleka. Kranik pozwala na dokładne odmierzenie żądanej ilości. Można skorzystać z jednorazowych śmietanek. Ale jest to dużo mniej estetyczne, a już na pewno mniej wygodne. Dyspenser pozwala na wybranie konkretnie takiej ilości mleka, na jaką gość ma ochotę i nie stwarza konieczności poszukiwania śmietnika na puste opakowania. Dyspenser to konieczne uzupełnienie kącika kawowego na weselach, przyjęciach, konferencjach, rautach, prezentacjach, słowem wszędzie tam, gdzie masz ochotę przyjąć swoich gości czymś ciepłym do picia. Dyspenser zniweluje potrzebę posiadania dużej obsługi kelnerskiej, ponieważ goście będą mieli możliwość przygotowania napojów dla siebie samodzielnie. Jeden taki pojemnik jest odpowiedni nawet na kilkadziesiąt zaproszonych osób. Wypróbuj go, a już nigdy nie będziesz sobie wyobrażał innego.

Unikalny wygląd

Wygląd metalowego dyspensera jest unikalny, z pewnością przykuje on wzrok i nie będzie stwarzał wątpliwości co do swojego przeznaczenia. Prosta konstrukcja jest banalna w obsłudze. Jeżeli z kranika pociekłyby resztki płynu, na dole umieszczono specjalną kratkę, której zadaniem jest zbieranie resztek. To wygląda elegancko i eliminuje ryzyko pojawienia się plam na obrusie. Możesz z czystym sumieniem wykorzystać ten dyspenser nawet na najbardziej eleganckim przyjęciu. Z pewnością nie popsuje on dobrego wrażenia.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan