Dyspenser do soków, by żyć kolorowo

Dyspenser do soków

Oferta wypożyczalni mebli jest na tyle rozbudowana, że nie mogło w niej zabraknąć miejsca również dla dyspensera do soków. Te proste rozwiązanie to idealna propozycja na spotkania w większym gronie. Dzięki niemu każdy gość będzie mógł nalać sobie stosowną ilość swojego ulubionego soku.

Wygoda przede wszystkim

Konstrukcja dyspensera jest bardzo prosta, dlatego z jego obsługą poradzi sobie każdy, nawet najbardziej niewtajemniczony. I właśnie w tej prostocie tkwi w tym przypadku metoda, pozwalająca na cieszenie się dowolnie wybranym napojem w bardzo prosty sposób. Plastikowy kranik pozwala ci na bardzo precyzyjne odmierzenie żądanej ilości zimnego napoju. Zimnego jest tutaj słowem kluczowym. Odpowiednia konstrukcja przeciwdziała nadmiernemu nagrzaniu się napoju, dzięki czemu przez dłuższy czas pozostaje on przyjemnie chłodny. To idealna propozycja na lato. Zamknięty pojemnik nie pozwala na dostanie się do napoju wszelkiego typu owadów. Duża pojemność nie wymaga ciągłego dopełniania zawartości, a tym samym nie ma potrzeby angażowania wielu osób do obsługi spotkania. Ustawiając koło siebie kilka dyspenserów, dajesz swoim gościom swobodę wyboru konkretnego napoju. Z pewnością to docenią.

Subtelna sugestia

Dyspenser do soków wyposażony jest w metalową podstawkę, dzięki której nawet ostatnie krople napoju ściekające z kraniku nie pobrudzą obrusa. Szczelny zawór przy kranie zapobiega także każdemu niekontrolowanemu wyciekowi picia. Przez to całość podania wygląda bardzo elegancko. Stosowna ilość napoju jest łatwa do odmierzenia i nie tak kłopotliwa, jak w przypadku dzbanka. Tego typu urządzenie sprawdza się, jeżeli podczas organizowanego spotkania planujesz przerwy, a goście w czasie ich trwania mają stać. Ten sposób rozstawienia napojów wzmaga konwersację i jest dobrą okazją do chwili odpoczynku od wysiłku intelektualnego w trakcie trwania na przykład prezentacji. Stawiając obok dyspensera szklanki, dasz jasny sygnał gościom do częstowania się przygotowanymi napojami. Dyspenser powinien pojawić się zwłaszcza tam, gdzie w podobny sposób podajesz kawę i herbatę, a także zamierzasz poczęstować gości na przykład ciastem lub drobnymi przekąskami.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan