Dystrybutor wody – chłodne i gorące wrażenie

Dystrybutor do wody

Bogactwo wyboru z propozycji mebli eventowych może przyprawić o zawrót głowy, prawda? Staramy się ciągle rozwijać i dodawać nowości tak, by nasza oferta odpowiadała jak największej ilości sytuacji, w której może ci być potrzebna. Sprawdź nas!

Dla każdego coś miłego

Podczas spotkań, w których uczestniczy wiele osób, ważne jest by zadbać o dostęp do wody w wygodnej formie. Nasz profesjonalny dystrybutor oferuje zarówno wodę ciepłą, jak i zimną i to najwyższej jakości. Dzięki temu każda osoba przybyła na przykład na targi, ma możliwość poczęstowania się wodą. Ustaw kilka tego typu dystrybutorów w niewielkiej odległości od siebie, a dzięki temu każdy znajdzie punkt najbliżej siebie. Oczywiście przy dystrybutorze umieść również jednorazowe kubeczki, które pozwolą w pełni cieszyć się smakiem napoju. Ciepła woda może być wykorzystana do przygotowania ciepłego picia, natomiast chłodna doskonale ugasi pragnienie.

Dystrybutor wody umieść tam, gdzie spodziewasz się wielu gości

Każda sytuacja, w które spodziewasz się przybycia licznego grona osób, wręcz wymusza wykorzystanie dyspensera. Dzięki niemu sprawnie i bez konieczności zatrudniania dodatkowej obsługi każdy będzie mógł obsłużyć się samodzielnie. W przypadku skorzystania z oferty naszego dystrybutora nie ma nawet konieczności ustawiania stolików i krzeseł. Dlatego tego typu urządzenie jest idealne w przypadku masowych imprez w których uczestniczy bardzo wiele osób. Pozwoli ci ono na zrobienie dobrego wrażenia. Goście z pewnością będą zadowoleni, że przygotowałeś dla jakieś dodatkowe udogodnienie. W końcu w tłumie każdemu może zechcieć się pić. Nie zawsze jest możliwość zakupu wody gdzieś w pobliżu. Dlatego warto skorzystać z dystrybutora. Ustawione w niewielkich odległościach od siebie, proste w obsłudze automaty są zawsze na miejscu. Dodatkowo pamiętaj, że w niektórych sytuacjach dostęp do wody zdatnej do picia jest wręcz wskazany. Weź pod uwagę prostotę montażu urządzenia. Nie musisz nawet podłączać go do bieżącej wody, w związku z tym produkt wypożyczalni mebli eventowych może być ustawiony w każdym miejscu, niezależnie od warunków, także pod namiotem plenerowym.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan