Profesjonalny termos konferencyjny – uświetni każde spotkanie

Termosy do wynajęcia

Jeżeli właśnie przygotowujesz się do organizacji konferencji albo innego wydarzenia, na którym spodziewasz się gościć wiele osób, z pewnością chcesz zadbać o ich jak najlepsze samopoczucie. W tym celu wykorzystaj oferowany w ramach mebli eventowych dodatek, jakim są profesjonalne termosy konferencyjne.

Podaj kawę i herbatę

Tego typu, elegancki termos jest bardzo praktycznym urządzeniem. W końcu za jego pomocą możesz każdemu z grona gości podać ciepłe napoje w schludnej formie. Wystarczy, że tego typu naczynie poustawiasz na stołach, a uczestnicy konferencji czy sympozjum będą mogli się obsłużyć samodzielnie. W trakcie długich godzin spędzonych na sali wykładowej, ciepły napój jest podstawą. Dzięki niemu goście poczują się bardziej odprężeni, kawa doda im energii i z większym zaangażowaniem będą oni mogli oddać się dyskusji w trakcie konferencji. Sprawdź i przekonaj się sam, że tego typu termosy są bardzo poręczne. Zachowują one ciepłotę napoju na dłużej, jednocześnie odpowiednio zabezpieczając użytkowników przed oparzeniem się. Metalowa, srebrna część główna termosu wygląda bardzo estetycznie, natomiast plastikowe elementy plastikowe, takie jak rączki oraz zamknięcia mają bardzo celowe zastosowanie. Przekonaj się na własne oczy, że wykorzystując tego typu urządzenie, stworzysz naprawdę miłą atmosferę w trakcie trwania spotkania.

Inne wyposażenie

Do termosów oczywiście przyda się odpowiednia zastawa. Nie musisz się o nią martwić, wszystko to wypożyczysz w ramach wypożyczalni stołów. Dodatkowo dobierzesz całość tak, że będzie wyglądała bardzo dobrze. Z pewnością docenisz prostotę oraz równoczesną użyteczność takiego zestawu. Wystarczy jedynie, że swoich gości posadzisz przy ładnie nakrytych obrusami stołach, postawisz przed nimi filiżanki, zadbasz o mleko i cukier, by nie trzeba było organizować większej przestrzeni. Dodatkowo nie będziesz musiał również angażować większej ilości pracowników. Wystarczy ktoś, kto będzie uzupełniał brakujące napoje w termosach. Wówczas każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość przygotowania dla siebie napoju zgodnie z własnymi preferencjami. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze, i będziesz mógł spożytkować je w inny sposób.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan