Dzbanek, który pasuje do wszystkich szklanek

Dzbanek na wynajem do szklanek

Jeżeli wybrałeś już szkło do napojów, konieczny jest również dzbanek, w którym te napoje będą przechowywane. Nasz propozycja to prosty dzbanek ze szkła o pojemności 1,5 litra. Dzięki niemu każdy będzie mógł sięgnąć po estetycznie podaną wodę lub sok owocowy.

Koniec z plastikiem, niech żyje szkło!

Plastikowe butelki z napojami na stołach nie wyglądają zbyt elegancko, a często nawet psują efekt kompozycyjny całości. Jeżeli sala przyjęcia jest elegancka, to koniecznie skorzystaj z bardzo estetycznych, chociaż prostych dzbanków szklanych. W nich każdy wybrany przez ciebie napój będzie dobrze się prezentował, a obsługa kelnerska z łatwością wymieni i uzupełni kończące się płyny. Wybierz kilka rodzajów napojów, w końcu nie wiesz jaki typ preferują zaproszeni przez ciebie goście. Dlatego najlepiej jest postawić kilka dzbanków z różną zawartością blisko siebie. Taka koncepcja pozwoli ci na swobodny dostęp każdego do konkretnego napoju. Dzbanki mają uniwersalny charakter, dlatego nie są one wyprodukowane z myślą o tylko jednym rodzaju zawartości. To ważne, ponieważ również wówczas oszczędzasz swój cenny czas, nie musząc zastanawiać się nad doborem szkła. Razem ze szklankami także pojawiającymi się w naszej ofercie, dzbanki tworzą spójną, bardzo ładnie wyglądającą całość.

Najlepszy sposób na wygodne podanie napojów

Woda z plasterkami cytryny i listkami mięty to ozdoba sama w sobie. Nic więc dziwnego, że pojawia się ona przy okazji każdej propozycji wykorzystywanej w ramach dekoracji stołu. W tym celu idealnie sprawdzą się dzbanki z oferty wypożyczalni mebli eventowych. Będą one na stole wyglądały bardzo elegancko, w końcu szkło sprawdza się w każdej sytuacji. Jeżeli tylko dobierzesz do nich podobne dodatki, twój stół będzie się jednolicie komponował, a to zawsze powoduje, że jest on najbardziej przyjazny dla gości. Stawiając na proste naczynia, możesz dodatkowo wybrać kolorowe serwetki lub kwiaty. Wówczas takie barwne kompozycje nie będą się gryzły, a zaproponowana przez ciebie całość wyglądać będzie niezwykle ładnie. To propozycja dla każdego, kto ceni sobie dobry styl.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan