Szklany stolik Prisma

Stolik prisma

Niektóre eventy wymagają szczególnej oprawy. Wówczas należy postawić na sprawdzone rozwiązania z najwyższej półki. Do takich z pewnością należy jedna z propozycji mebli eventowych, a dokładnie mówiąc, szklany stolik Prisma.

Mniejszy ma moc

Na metalowej konstrukcji o futurystycznym kształcie umieszczony został szklany blat. Niski stolik z pewnością będzie dobrze się prezentował jako blat kawowy stojący obok kanap o nowoczesnym kształcie. Jego surowość można ocieplić dodatkami. To propozycja aranżacji pomieszczenia na przykład na różnego typu prezentacja nowego produktu oraz gale, w trakcie których zaproszeni goście i eksperci nieco mniej formalnie zasiąść mają na wygodnych kanapach. Uzupełnieniem takiej stylistyki jest właśnie wykorzystanie szklanego stolika Prisma, który pozwala na umieszczenie na nim napojów albo dodatkowych materiałów promocyjnych. Tworzy to wystrój bardziej domowy, intymny, który z pewnością zostanie doceniony przez gości. Wystarczą tylko niewielkie dodatki, by stworzyć finalnie bardzo ciekawy, oryginalny wystrój. Elegancki stół będzie dobrze prezentował się w połączeniu z różnymi kolorami mebli. Równie dobrze będzie współgrał z białą, klockową kanapą, co z czarną, pikowaną. Dlatego wykorzystać go można na spotkania o różnorodnym charakterze.

Uwaga, szkło!

Elegancja to domena prostoty. Im coś ma prostszą konstrukcję i mniej zbędnych elementów zdobniczych, tym lepiej. Szklany stolik idealnie stapia się z tłem, dzięki czemu nie odgrywa pierwszych skrzypiec. W biznesowych eventach chodzi przecież przede wszystkim o prezentacje produktu i swojej firmy. Dlatego bardziej minimalistyczne urządzanie przestrzeni, gdzie odbywa się to wydarzenie, jest uznawane za bardziej profesjonalne. Treść zdecydowanie powinna górować nad formą. Lekki, szklany stolik na metalowej konstrukcji nie przytłacza, a jedynie pomaga w podkreśleniu rangi spotkania. Jego wygląd jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem używać go można również podczas zorganizowanych przyjęć na świeżym powietrzu. Całkowite wymiary tego produktu to 120 centymetrów długości, 70 centymetrów szerokości oraz 50 centymetrów wysokości. Wygodna wysokość pozwala na dopasowanie go do większości kanap występujących na rynku, także tych w ofercie wypożyczalni krzeseł.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan