Stolik kawowy II Black – czarna pantera eventów

Wypożyczalnia stołów

Czarny stolik wykonany z płyty laminowanej, którego konstrukcja została wzbogacona o dodatkową półkę. To miejsce na ułożenie dodatkowych przedmiotów, które niekoniecznie muszą znaleźć się na pierwszym planie, ale jednocześnie stanowić będą miłe urozmaicenie przyjęcia gości. Mowa o wszelkiego typu magazynach i folderach.

Król aranżacji

Czarny, prosty stolik o kształcie prostokąta to także doskonały element uzupełniający wszelkiego typu meble tapicerowane. To one najczęściej przyciągają wzrok. Skórzane kanapy, pikowania, metalowe ramy albo nawet kontrastowe poduszki – wszystkie te elementy zostały wprowadzone, by ściągać na siebie uwagę. Tymczasem stolik powinien odgrywać rolę poboczną, ale niemniej ważną. Dzięki zaufaniu naszej firmie wynajmującej meble eventowe, otrzymasz gotowy, dopasowany do siebie scenariusz imprezy, czyli w tym przypadku idealnie dobrane kanapy i stoliki. Nie będziesz musiał przejmować się tego typu sprawami i będziesz mógł skupić się na elementach naprawdę najważniejszych dla powodzenia twojego wydarzenia.

Proste rozwiązania są najlepsze

Proponujemy stolik kawowy Black jako uzupełnienie wystroju sali bankietowej, restauracyjnej, miejsce odbywania się konferencji, czy na przykład nagrania dla mediów. Jego lekkość sprawia, że w mniej niż minutę stolik można dowolnie przestawić, by stworzyć całkowicie odmienną przestrzeń. Jeżeli proste rozwiązania są również najlepsze, to stolik kawowy Black doskonale to obrazuje. Czerń jest modnym kolorem, który pasuje do wieczorowego stylu spotkania. Jeżeli dobierasz ciemne barwy innych mebli, a ściany w pomieszczeniu nie mają odcieni pastelowych, koniecznie zdecyduj się na czarny stolik. Tylko wówczas zyskasz magnetyczną całość, gdzie wszystko jest do siebie dopasowane. Czerń jest elegancka i niezobowiązujące. Dobrze komponuje się ze wszystkimi innymi kolorami albo na zasadzie uzupełniania, albo wręcz przeciwnie – kontrastu. Dzięki temu można z większą swobodą aranżować przestrzeń. Prostokątny stolik kawowy odgrywa także rolę poziomego podzielenia przestrzeni. Oferta mebli eventowych jest na tyle bogata, że można dopasować do niego na przykład pufy i inne akcesoria, które optycznie wydzielą przestrzeń, w tym przypadku miejsce spotkania i rozmowy.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan