Parasol ochronny

Parasol ochronny

Lato to czas organizacji letnich eventów. Przyjęcia na świeżym powietrzu to najczęściej także bardzo udane spotkania. Nie zawsze jednak tak musi być. W chwili, gdy za bardzo świeci słońce, zebrani mogą odczuwać lekki dyskomfort. Na szczęście istnieje bardzo proste tego rozwiązanie. Mowa o letnim parasolu eventowych, którego płachta skutecznie osłoni gości.

Parasol do zadań specjalnych

Podczas organizacji swojego przyjęcia eventowego, z pewnością pomyślałeś o wszystkim. Zwłaszcza, jeżeli jest to wydarzenie które ma się odbyć na świeżym powietrzu, na przykład na tarasie. Skorzystałeś z usług wypożyczalni stołów i krzeseł, zadbałeś o muzykę i poczęstunek dla gości. Ale czy wziąłeś pod uwagę również wypożyczenie parasoli? To bardzo ważny element, który jest w stanie zapewnić kojący cień w nawet najbardziej upalny dzień. Twoi goście zapewne będą elegancko ubrani i mogą się czuć niekomfortowo przy nadmiernej ekspozycji na słońce. Parasole pozwalają również na lekką ochronę w przypadku przelotnych opadów mżawki. Pomyśl o potrawach i napojach znajdujących się na stolikach. Nie będzie im służyła zbyt wysoka temperatura. Odpowiednio ustawione parasole w kolorze kremowym to niezwykle elegancki dodatek.

Wesele na świeżym powietrzu

Organizacja wesela na świeżym powietrzu cieszy się coraz większym powodzenie, także w klimacie Polski. Na taką okazję koniecznie musisz uzbroić się w parasole eventowe. Możesz przy nich przyczepić kolorowe światełka LED, dzięki którym po zmroku cała aranżacja zyska niezwykłości. Wygodne parasole zapewnią twoim gościom ochronę szczególnie wówczas, gdy chcesz zrezygnować z użycia namiotów ogrodowych. Wówczas skorzystaj jedynie w wynajmu mebli eventowych i uzupełnij całość o parasole, które możesz ustawić w różnych konfiguracjach, na przykład w rzędach. Kremowy materiał doskonale pasuje do eleganckiego przyjęcia i jasnych mebli. Nie zaburzą one przestrzeni a wręcz przeciwnie, będą stanowiły jej interesujące uzupełnienie. Parasole ustawić można bezpośrednio przy stolikach albo stołach z potrawami, i dodatkowo je dociążyć, by dobrze trzymały się podłoża. 3 metry średnicy to bardzo dużo.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan