Wazon Sun – trochę słońca na twoim stole

Wypożyczalnia wazonów

Kwiaty goszczące na elegancko nakrytym stole to element wprost obowiązkowy. Niezależnie od tego, czy wybierasz raczej prostotę, czy bogactwo podczas organizowanego przez siebie przyjęcia, obecność wazonów ze szkła to konieczność. Zdecyduj się na prostotę i znaną formę wazonu Sun.

W okrągłym wszystko układa się najładniej

Okrągły wazon Sun jest najbardziej uniwersalny spośród naszych wszystkich propozycji. Oferta wypożyczalni stołów obejmuje również stoliki okrągłe, które aż proszą się o towarzystwo wazonów Sun. Idealnie w nich będą wyglądać tradycyjne bukiety, ale również nowoczesne wiązanki, które wzbogacą swoją obecnością wygląd całej aranżacji. Jeżeli zależy ci na jak najlepszym efekcie, postaw na okrągły wazon, który zachwyci twoich gości. Jego wysokość to 20 centymetrów, co czyni go idealną propozycją do przechowywania nawet wyższych bukietów. Najbardziej reprezentacyjnie wyglądać w nim będą mieszanki kilku odmian roślin, tworzące razem kolorowy, ale również bardzo widowiskowy miks. Wazony Sun posiadają prostą formę, dlatego równie dobrze sprawdzą się w sytuacji nieco mniej formalnego przyjęcia na świeżym powietrzu. Jeżeli planujesz organizację swojego wesela w namiocie postawionym w ogrodzie, z pewnością zdecydujesz się na mniej zobowiązujące ozdoby. Polskie kwiaty znane z łąk i pól doskonale będą harmonizowały z tą propozycją.

Szklana koncepcja

Dodatkowe wazony przydadzą się na bukiety otrzymywane od gości. Często gospodarze zapominają o takich drobiazgach i kwiaty lądują w przypadkowych naczyniach. Przygotuj się zawczasu i zadbaj o dobrane szklane naczynia do przechowywania swoich prezentów. Dzięki temu bukiety będą się dobrze prezentowały i ucieszą oczy wszystkich. Wykonanie ze szkła harmonizuje z nakryciami na stole i pasuje do kwiatów wszystkich gatunków i wszystkich kolorów. Za sprawą tego materiału nie jesteś związany z jedną barwą lub co gorsza – jej odcieniem i możesz z większą swobodą podejść do aranżacji stołów. Pamiętaj, że wynajem mebli eventowych dotyczy całościowej oprawy twojego przyjęcia. Zapewnimy ci nie tylko krzesła czy stoły, ale również elementy dekoracyjne.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan