Podest sceniczny – by wyróżnić gwiazdy wieczoru

Wypożyczalnia podestów

Gwiazda nie może obejść się bez odpowiedniego podestu scenicznego. Dzięki niemu nie pozostanie niezauważona, a wielbiciele będą mieli możliwość bliższego przyjrzenia się ulubionej postaci. Wymiary 2 na 1 metr pozwalają na wygodne stanie bez obaw o upadek.

Podwyższenie dla specjalnych gości

Meble eventowe to nie tylko stoły i krzesła, ale również całe pozostałe wyposażenie, które sprawia, że wieczór uznać można za udany. Należą do niego z pewnością również szczegóły. Podest sceniczny wydawać by się mógł mało znaczącym detalem, ale to tylko pozory. Jest on niezbędny wszędzie tam, gdzie pragniesz wyróżnić głównego gościa, który zabierze głos albo przewidziałeś w programie występ muzyczny. Wokalista lub wokalistka powinni być widoczni, ponieważ to właśnie fani chcą oglądać swojego idola. Dzięki podestowi gwiazdę będzie można dostrzec z każdego miejsca na sali. To bardzo ważne i dobrze świadczy o profesjonalizmie w przygotowaniu całego eventu. Przekonaj się już dziś, że mały drobiazg potrafi diametralnie zmienić całą percepcję wnętrza.

Prawidłowe wyróżnienie

Podestów scenicznych używa się we wszystkich tych sytuacjach, kiedy chce się zwrócić uwagę na wytęp konkretnej osoby. Dzięki temu łatwiej jest osiągnąć efekt zainteresowania ze strony słuchaczy. Podest nie ma dużych wymiarów, ale mimo tego umożliwia w miarę swobodne poruszanie się. Nie jest on również bardzo wysoki. Tak naprawdę nie chodzi bowiem o jego realne gabaryty, a bardziej o symbol, który wskaże kto jest najbardziej chętnie oglądaną gwiazdą całego wieczoru. Podest sceniczny wykorzystasz również wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stworzenia prawdziwej sceny, a jednak chciałbyś w jakiś sposób uhonorować gości. Niewielkie gabaryt podestu znacząco ułatwiają jego przestawianie. Dlatego użyć go można także w trakcie imprez plenerowych. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Jednocześnie posiada on funkcjonalną, stabilną konstrukcję, która nie będzie się łatwo przesuwała i znacząco poprawi komfort użytkowania. Wynajem mebli eventowych rozszerzony jest również o tego typu akcesoria.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan