Stół Egg – skandynawska elegancja

Wynajem stołów Egg

Prosty, elegancki stół Egg, dostępny jest w różnych wersjach. Blat wykonany jest z lakierowanej płyty MDF, stelaż zaś jest stalowo-drewniany.

Jeżeli zależy ci na uzyskaniu efektu prostego i przejrzystego zarazem wnętrza, koniecznie sprawdź naszą propozycję wypożyczalni mebli eventowych Warszawa. Wśród propozycji znalazło się miejsce dla stołu egg, czyli klasyki skandynawskiego designu.

Tam, gdzie forma gra pierwsze skrzypce

Jeżeli zależy ci na uzyskaniu niesamowitego efektu finalnego, musisz zatroszczyć się o każdy detal. Ten produkt dostępny jest w różnych wersjach, które łączy dbałość o najmniejszy szczegół. Blat stołu został wykonany z płyty MDF, natomiast stelaż to propozycja stalowo-drewniana. Dzięki temu zyskasz lekką, poręczną konstrukcję, która jednocześnie jest bardzo stabilna i umożliwi wygodne siedzenie aż czterem osobom. Pasuje do niego wiele różnych mebli udostępnionych w ramach wypożyczalni krzeseł. Rozsiądź się wygodnie i rozkoszuj czystą przyjemnością, jaką jest z pewnością podziwianie tego typu mebli, przypominających w formie nowoczesne rzeźby. To propozycja dla osób naprawdę wymagających.

W jakich okolicznościach sprawdzi się ten stół?

Stół w stylu skandynawskim jest stworzony do różnego typu eventów. Zaczynając od spotkań formalnych, odbywających się w ciągu dnia, aż po imprezy o zdecydowanie luźniejszym charakterze, podczas trwania których chcesz, by twoi goście mogli się wygodnie zrelaksować na siedząco – nasza propozycja jest odpowiednia do wszystkich tych miejsc. Dzięki bogactwu różnorodnego wyglądu stołu, dopasujesz go do każdego rodzaju pomieszczenia. Intrygujące zestawienie płyty MDF, drewna i metalu sprawia, że całość przypomina nieco awangardową rzeźbę, która idealnie odnajdzie się w nowoczesnych, stylizowanych pomieszczeniach. Wygodna rama pozwala na łatwe przestawienie stołu, przez co można go przestawić w dowolne miejsce i z lekkością aranżować całą przestrzeń. To bardzo dobra wiadomość, jeżeli nie wiesz jeszcze do końca, w jaki sposób ma wyglądać pomieszczenie w którym organizujesz swoją imprezę albo nie wiesz ilu dokładnie przybędzie na nią gości. Prosty, elegancki stół Egg dopasuje się do twoich bieżących potrzeb, zostawiając za sobą idealne wrażenie.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan